Vi se nalazite ovde: Mondo > Zabava > Rijaliti TV VB: Šta će biti sa ljubavnicima ka

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
VB: Šta će biti sa ljubavnicima kad izadju?

VB: Šta će biti sa ljubavnicima kad izađu?

Bojana "preslišala" Nemeša povodom njegove veze sa Marijanom i situacije koja ih čeka napolju...​

v203986p0.jpg

Dok ukućani pored kojih se u istom krevetu vodi ljubav ćute o seksu između Marijane i Nemeša, mediji uveliko pišu o šoku koji njihovi postupci izazivaju, što kod javnosti, što kod porodica aktera.

Marijanin otac se prvo odrekao ćerke, potom prihvatio novonastalu situaciju, njen suprug je ranije ove nedelje rešio da ne oprosti neveru pred kamerama, a pojedni dnevni listovi pišu da je i Nemeševa majka tražila od produkcije da joj "izbace sina iz rijalitija".

Sve ovo od ostalih učesnika rijalitija predosećaju jedino Nikola i Bojana. Nikola je u savetovao Marijanu da dobro razmisli, da bi joj on na mestu njenog supruga kratko rekao "odje*i“, a Bojana je rešila da direktno Nemešu predoči situaciju.

"Da li si ti svestan posledica? Da li znaš koliki teret ona nosi? Da li si spreman da je oženiš i prihvatiš njeno dete? Da li ćeš imati podršku svojih roditelja?“.

"Ja sam jedinac, pa će to možda teško da im padne, ali ja znam šta znam. Shvatam da sam ja negativac, ali ja nemam taj luksuz da sebi ukinem sreću zato što će neki Pera ili Žika da kaže da se to tako ne radi. Svestan sam svega, i prihvatam pola krivice“, rekao je Nemeš.

"Ako je to – to, onda je ok, ali ti si sam, ti nemaš odgovornost kao ona“, nastavila je Bojana i dodala da će njihovi postupci ostaviti traga na njihove živote "kako god se njihova priča završila“.

"Nosićete vi krst posle ovoga. Iako bude sve ispalo sjajno za vas, a pogotovo ako ne uspete".

"Tu smo gde smo", kratko je rekao Nemeš. Dan ranije su izgleda i uvežbavali kako bi bilo kada bi stali na "ludi kamen". Nemeš je ispred pušionice kleknuo ispred Marijane, kao da je prosi, na šta je ona odgovorila "pristajem".



(MONDO)
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top