Verovali ili ne: Svingerski klub u Gornjem Milanovcu!

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
GORNJI MILANOVAC 04. 09. 2010
PRESS

VEROVALI ILI NE

Verovali ili ne: Svingerski klub u Gornjem Milanovcu!

Miodrag Maj (62) u Velereču kod Gornjeg Milanovca otvorio prvi legalni klub svingera u Srbiji. Članarina je 2.000 dinara, kome se ne svidi dobija pare nazad

SWINGER-1.jpg


Kuća greha...
U svingerski klub zabranjen ulaz pijancima i mlađim od 18 godina

U selu Velereč kod Gornjeg Milanovca radi prvi klub svingera u Srbiji - potpuno legalno, registrovan baš za tu delatnost, sa svim potrebnim papirima. Reklamni putokaz do ove „kuće greha", kako je neki nazivaju, mami sa Ibarske magistrale, na samom ulasku u Milanovac. Uz natpis „Svingers klub" istaknuto je i radno vreme, od 21-04h, svim danima osim ponedeljkom.Za neupućene, svingeri su oni koji upražnjavaju seks uz razmenu partnera ili grupni seks. Ipak, dvorište i usamljena kuća pored magistrale ni po čemu ne nagoveštavaju da se takve stvari svake noći odvijaju iza prozora sa navučenim zavesama. Ali, vlasnik prvog kluba svingera u Srbiji, Miodrag Maj (62) nije ni računao na neobaveštene. Klub je otvorio pre 15 dana, u kući od oko 250 kvadrata, koju je na nasleđenom imanju izgradio pre deset godina i za sada je zadovoljan.

SWINGERI-MALA.jpg


PRAVILA KLUBA

1. Garantovana diskrecija
2. Zabranjen ulaz mlađima od 18
3. Pijani ne mogu da uđu
4. Članarina 2.000 din.
5. Žene ništa ne plaćaju

Nije mu cilj da se obogatiI sam ljubitelj svingerskih druženja, ovaj Kragujevčanin, koji je po sopstvenim rečima više od četiri decenije kao zlatar krstario Evropom i Južnom Amerikom, rešio je da se upusti u ovu investiciju, rukovodeći se, kako kaže, motom: Srbima možeš sve da oduzmeš, osim da jedu i da se vole.
- To je investicija kao i svaka druga, ali sigurno je da neću postati milioner preko noći. To mi i nije ambicija. Lokacija pored Milanovca učinila mi se dobra, jer je uz magistralu, odgovara svima u prečniku od stotinak kilometara. Mada samo u Milanovcu, po mojim saznanjima, postoji četrdesetak parova svingera, ne računam mnogo na njih, jer je ovo ipak mala sredina. Opet, zovu iz Čačka, Beograda, Kragujevca, ali i iz cele bivše Jugoslavije - priča Miodrag za Press.
Vlasnik nam je dozvolio da slikamo svaki kutak kluba, osim njega samog, uz objašnjenje da „nešto mora i da bude tajna".
- Radimo sve legalno, nudimo uslugu posredovanja u druženju i za proteklih pola meseca nismo imali nijednu posetu policije, niti inspekcije. Oni koji dođu i plate 2.000 dinara postaju članovi kluba. Ako se nekome učini da tu nema ništa zanimljivo, može da odustane i pare mu se vraćaju. Iako mnogi svraćaju i pitaju da li imamo žena, ovde nema, niti će biti prostitutki. Otvoreni smo za pojedince i parove. Žene ne plaćaju uslugu posredovanja, a diskrecija i privatnost naših gostiju potpuno su zagarantovani. Najveće interesovanje je petkom i subotom - objašnjava Maj.

Majka donela Titovu sliku

Kapacitet kuće je tridesetak ljudi na spratu i dvadesetak u salonu u prizemlju. Tu su sauna, đakuzi, komforne sobe. U salonu, na zidu je slika Josipa Broza Tita, za kojeg Miodrag kaže da je bio najveći svinger u SFRJ. Sliku je Miodragu donela majka na poklon, uz reči: „Ako on može da uđe, mogu i ja".
- Klub ima dvoje zaposlenih. To su gospođa koja brine o uređenju i momak koji obezbeđuje klub i radi za šankom - kaže Maj.

SWINGERI-4.jpg


I đakuzi za goste ...


Meštani Milanovca, kao i Miodragovi poznanici, različito reaguju, ali njemu je najvažnije da se o klubu priča, naročito otkako je postavljen i sajt.- Jedna žena iz Čačka me je zvala, čestitala mi i rekla da je najzad neko nešto pravo napravio ovde u Srbiji. Iz iskustva znam da su žene otvorenije i radoznalije i da nikada nisu zadovoljne jednim muškarcem. Svraćaju dosta i pijani. Ovde sam video da mnogim našim muškarcima žena pada na pamet samo kad su pod dejstvom alkohola. Takvi najčešće samo reže, a u stvari su rogonje - objašnjava Miodrag, koji je trenutno samac, ali ne očekuje da na ovaj način nađe ženu svog života.

Klub i u Zagrebu
Miodrag namerava da otvori još klubova za svingere, a prvi je u planu u Zagrebu.
- Znam da u Puli postoji klub takvog tipa. Mislim da će i u Zagrebu dobro funkcionisati - konstatuje Maj.


V. TRTOVIĆ





 
Natrag
Top