Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Verliebt in Berlin SERIJA

• Začetnik teme debeli zeka
  • Datum pokretanja
debeli zeka

debeli zeka

Član
Treba mi ova serija, ako je neko ima. Mislim da je iz 2005.-2007. godine. Trenutno se daje na Prvoj srpskoj televiziji (ex Fox) i naši su je preveli Sve za ljubav. Serija je nemačka verzija Ružne Beti.
Do neba hvala :)

P

Petar994

Član
Serija je fenomenalna. Ja je snimam preko dvd-rekordera (Danas se prikazuje 15-a epizoda). Medjutim propustio sam 12-u epizodu. Ako neko ima neka postavi link. Bio bih mu zahvalan. :))
Ja bih rado postavio link ali nznm kako da prebacim sa dvd-a na komp pa na internet.

debeli zeka

debeli zeka

Član
Joj, super :D:dance2:. Ajde vidi sa nekim da ti pomogne oko prebacivanja na komp. Upload je vrlo jednostavan, a trajanje zavisi od brzine tvog interneta. Mnogo će mi značiti ako uspeš.
Hvala mnogo!

P

Petar994

Član
Izvini sto ti odgovaram sa zakasnjenjem. Bio sam sprecen. I meni je drago sto emituju ovu seriju, pre svega zato sto takodje ucim nemacki jezik, tako da je ona stigla na male ekrane u pravi cas. Ja cu se truditi da je snimam dokle god budem u mogucnosti. Rado cu ti izaci u susret ukoliko saznamo kako da fajl prebacim sa dvd-a na kompjuter a potom i na internet. Ja cu pokusati na USB da prebacim kao sto si mi predlozila pa cu ti jawiti. Moj e-mail je dj.petar94@gmail.com (nznm da li je dozvoljeno postavljati e-mail adrese ali nm veze). Pisi mi bolje na e-mail posto retko posecujem Serbian forum. Ako ne budemo mogli da resimo stvar oko prebacivanja na net, ja ti mogu slati epizode putem poste na kucnu adresu. :) Veliki pozdrav i za tebe :))

P

Petar994

Član
LJudiiiiiii, ima li negde da se gleda owa serija sa srpskim prevodom. ,,PRVA'' je prestala da je emituje, a ja cu poludeti...
Molim Vas, ako neko ima seriju sa prevodom da stupimo u kontakt...Unapred, puuuno hvala..
Ja imam samo 28 epizoda od 30 emitovanih...