Vendi: Zorana, lizala si dupe ministru!

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
VENDI: ZORANA, LIZALA SI DUPE MINISTRU!

Četvrtak, 28. Oktobar, 2010.| Autor: Goran Doljančevic
Vesna Vukelić označila pop pevačicu kao glavnog krivca što lider Nove demokratije Dušan Mihajlović na izborima 2003. nije prošao census


25573.jpg

Daj čoveku vlast i videćeš kakav je.
Čim je preuzela ulogu gazde na Farmi, Vendi je počela da ponižava Zoranu. Postavila ju je za slugu skupa sa Pejom, a svoju odluku pred farmerima je potkrepila sočnim uvredama.

Vendi: Pokušaću medveđoj glavi da objasnim zašto je ona sluga, jer svi mi ovde imamo glavu u ljudskom obliku, a medved u medveđem. Ona je ženski sluga, mada je muškarac sa ženskim mozgom. Da ima medveđu glavu, govori i njen smeh, jer tako se smeju medvedi.
Zorana:
Da, medvedi se inače smeju, cela šuma se ori od njihovog smeha.
Vendi:
Ona je jajara, smrad i poltron, a ja takvim ljudima skidam glavu. Smatram da je Zorana jako dobra za pijacu, jer ima 138 kilograma i fenomenalna je za tegljenje. Mislim da će ona umesto mene i Peje sve da dovuče sama, čak i celu pijacu. Poručujem Barajevu: „Čuvajte se, jer stiže tajfun debeli!“.
Zorana:
Gazdarica se toliko primila na ulogu da sam pomislila da su predsednički izbori u toku. Ovakvoj dami sa pedigreom ću biti sluga sa zadovoljstvom. Pre odlaska u štalu, želim da se obratim svome prijatelju Vuku Bojoviću i da mu kažem da ovonedeljni honorar dajem zoo-vrtu i kamili Vendi.
Vendi:
Idite u štalu, ali najpre neka mi ženski sluga založi vatru.
Zorana: Ne pada mi na pamet! Možete večeras da me izbacite sa Farme, ali ja to neću raditi.
Vendi:
Ova medveđa glava je glavni krivac što Dušan Mihajlović nije prošao cenzus. Ti si njemu lizala dupe, poltronu jedan, i zato zarij svoju glavudžu u pesak.
Intervencijom Ognjena Amidžića svađa je utihnula. Zorana je kasnije Bati i Limenu samo rekla da je Vendi prava veštica i kako ne može da podnese tu negativnu energiju. Do novog sukoba.

Iznenadno pomirenje
Vendi na pijaci nazivali kurvom

Zbog svađe sa Zoranom, Vesnu Vukelić su juče izvređali na pijaci. Nazivali su je kurvom i ljigom koju treba linčovati!
Pretnje su je poprilično uplašile. Shvatila je da svojim ponašanjem neće privući publiku, pa je, čim su se vratili na imanje, poželela da se pomiri sa Pavićkom. Korpulentna pevačica joj je na sastanku rekla da joj ne bi pružila ruku, ali pošto je bila Sveta Petka, ipak je prihvatila joj oprosti uvrede.

Povreda časti
Katarina: Baki laže za seks, tužiću ga!

Baki će sa Farme pravo na sud!
Denser se po izlasku Katarine Živković sa Farme pohvalio da ju je nakon jedne žurke „odradio“ na petnaest minuta, što je razbesnelo pevačicu, pa je odlučila da mu tužbom odgovori za povredu časti.
- Tužiću Bakija i uzeću mu sve pare koje bude zaradio na Farmi, a novac ću dati u humanitarne svrhe. To što je rekao je gnusna laž! Ne mogu da verujem na šta je sve taj čovek spreman i šta priča - u jednom dahu rekla nam je ogorčena folkerka, koja je na Farmi dobila status velike zavodnice, jer su se Bane i Baki bukvalno otimali oko nje.
Po svemu sudeći, ovogodišnji farmeri vreme nakon izlaska sa seoskog imanja provodiće među zidinama Palate pravde. Posle Natalije, koju će tužiti Maja Nikolić, a o čemu je Kurir pre tri dana prvi pisao, na red su došli Katarina i Baki. Ko je sledeći?

Privođenje u toalet
Irena piškila sa Stefanom

Nova farmerka Irena Šućur našla se u sendviču između Bakija i Stefana.
Denser je brzo zaboravio Katarinu i sve svoje simpatije usmerio ka manekenki iz Doboja. Govorio joj je iste one stvari koje je pričao Živkovićevoj kada je bio pijan. Izjavljivao joj je ljubav i zvao je napolje da se ljube i maze. Pokušao je da se u neko doba uvuče i kod nje u krevet, ali ga je izbacila.
U njegov flert uleteo je Stefan, novopridošli stanovnik imanja u Lisoviću. Reper je svu noć plesao sa Irenom, hvatao je oko struka i za zadnjicu, grickao joj ramena i uspeo je da je izvede napolje! Pred zoru su išli skupa da piške. Ona je ušla u muški toalet i ostavila širom otvorena vrata, a on se samo koji metar dalje olakšao u žbunje. Eto, za početak jedno drugom su u pomrčini uspeli da vide piše.


(M. V.)


Izvor: Kurir



 
Natrag
Top