Vendi: Marijane, đubre bradato!!!

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
marjan-v.jpg

Pevačica i političar okončali druženje

Iako se od njih, sudeći prema izjavama koje su davali pre početka „Farme“, očekivalo da će pre imati seks nego bilo kakvu prepirku, pevačica Vesna Vukelić i Marijan Rističević dali su gledaocima mnogo svađa, ali malo strasti, a u utorak su jednim sukobom uspeli i da završe svoje „prijateljstvo“.

Sve je počelo tokom igre istine kada su Rističevića upitali šta misli ko je favorit, na šta je on odgovorio:
- Na farmi mogu svi da pobede, pa čak i negativac kao što je Vesna!
Pošto Vendi, koja sebi daje za pravo da svakoga komentariše i etiketira, isto pravo ne daje drugima, ovakva izjava bila je kao da je dirnuo u osinjak.

.banner_text_link { text-align: right; }.banner_text_link a { font-size: 12px; color: rgb(204, 204, 204); }.banner_text_link a span { font-size: 10px; }.banner_text_link a:hover { color: rgb(102, 102, 102); } - Ti su ljubomoran, đubre bradato! Lukav si i znaš ko su igrači, i priklonjen si drugom taboru! Tako rušiš Evu, poltronu jedan! Ti si završio kod mene za ceo život time što skupljaš poene kod druge grupe! Nabio si mi nož u leđa i pokazao da nisi vredan komentara! Nulo od čoveka! - vikala je Vesna, dok je ostatak farmera likovao zbog još jednog manje člana kuhinjskog klana.

Jasmina Ana izbačena iz Vendinog klana

Iako je bila bitna karika u klanu Vesne Vukelić i Eve Ras, književnica Jasmina Ana izbačena je samo zato što priča sa ostatkom farmera.
- Ona hoće mene da ocrni, e pa neće moći! Ide i priča sa mojim neprijateljima, i tako mi zabada prst u oko! - rekla je glumica, dok joj je podršku davala Vesna.
Tokom noći Vukelićeva je pokušala i Katarinu Živković da odvoji od njene farmerske „mame“, ali joj to nije pošlo za rukom.

Ekrem razočaran u Vendine sise!

Ekrem Jevrić, koji je 50 dana živeo u ubeđenju da njegova ljubav Vesna Vukelić ima prirodne grudi, doživeo je jedno od najvećih razočaranja kada je sasvim slučajno u utorak uveče na žurki saznao da njegova „devojka“ ima silikone.
- Vesna, je l‘ mene Stefan i Jelena lažu da ti imaš veštačke grudi? Pa to je nemoguće! Tebi se ljuljaju gore-dole, a tako se mrdaju samo prirodne - pitao je Jevrić.
Pošto je Vesnin odgovor bio da je išla „pod nož“, pevač je seo u ćošak i do kraja noći bojkotovao Vukelićevu.


Izvor:Alo
 
Natrag
Top