Veliki problem sa racunarom!!!-HITNO

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
272
Imam stari komp,kojem je bio win xp,ali posto je stajao vec 4,godine odlucim ja da ponovo instaliram,i sa foruma download sam ga skinuo...
Sada instalacija je prosla bez problema,ali kada sam instalirao sve drivere sa cd.ova komp-a,nemogu da pokrenem niti jednu igru ili da promjenim rezoluciju ekrana niti herce monitora!
Sada u cemu je problem sve drivere sam u redu istalirao,ali kada pokusam bilo sta od toga komp samo skljocne i restartuje se,nakon cega dok ga ja opet ne restartujem ne pokrene monitor...
Predpostavljam da je nesto sa grafikom,e sada sta se treba staviti ili u cemu je svar,,to se jos jednom desavalo i prijatelj mi je nesto unio sto je rjesilo problem!!!
Komp je:
768MB RAM-a,i1.47ghz procesor
RADEON 9200 SERIES
sa 128mb
i ostalo je NvidiaN....
Hvala puno!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Jesi pogledao u device managaeru imaš li onih žutih upitnika ?

Drugo pogledaj jesi li fizički dobro spojio monitor sa grafičkom karticom jer i to može praviti probleme.
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2012
Poruka
43
nešto nisi dobro spojio sigurno...
ili možda nevaljaju ti drajveri... a i pogledaj device manager, kao što je viktor rekao.. poz,, srećno ;) :)
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
272
Hvala svima,sada sam rjesio problem,valjda su driveri bili zastarjeli ili osteceni stavio sam nove uz pomoc Driver Pack Update Programa,i sada ga prepoznaje,te sam unio Directx9 i sada sve super brzo radi!!
Jos jednom svima hvala!!!
 
Natrag
Top