Veliki Brat: Nikola rekao Tamari da bi je pocepao...

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Veliki Brat: Nikola rekao Tamari da bi je pocepao...

nikola-i-tamara.jpg

srbijanet

Nemeš i Marijana nisu jedini učesnici Velikog Brata koji su razmenjivali nežnosti, tvrdi Mila Tokić. Prema njenim rečima, u Kući je od skoro još jedan par, Tamara Đorđević i Nikola Maurović, koji su se navodno mazili.

Ovu informaciju Mila je sa Velikim Bratom podelila u ispovedaonici: „Ja sam slučajno bila tu pa sam čula,“ rekla je Zagrepčanka, koja smatra da se Nikola ponižava zbog svoje simpatije.

„Treba paziti, budi svoj, malo bahat u nekim stvarima, ti si predobar. Koja god devojka je tu, ti sliniš za njom, kao da nikad nisi video žensko u životu. Ne bih ti dala 21 godinu, nemoj tako, budi sa svima isti, nemoj sebe ponižavati u nekim stvarima,“ rekla je Mila Nikoli.

nemes-i-marijana-tusiranje.jpg

On inače ne može da sakrije privlačnost koju oseća prema mladoj Beograđanki, pa je u ispovedaonici pred Tamarom, koja mu je sedela u krilu, priznao da je „pocepao kao novine“ da oboje nisu zauzeti.

„E, Brate, loše je ovo, svi smo zauzeti, kako da se zbližimo. Tamara je bombona, komad, bomba. Da nije zauzeta pocepao bih je ko stare Sportske,“ rekao je Nikola, na šta ga je Tamara lupila po čelu.

Za to vreme, Nemeš i Marijana relativno su povučeni otkako su pred kamerama vodili ljubav. Mada mu se Marijana pridružila u tuširanju i pranju zuba, čini se da je Nemeš počeo da se odaljava od nje i opet zbližava sa Bojanom. Čim je Bojana postala kapetan kuće i počela da spava odvojena, operski pevač joj je predložio da i njega pozove u svoj krevet.
 
Natrag
Top