Veliki Brat je Hrvat, Ulaze Srbin i Crnogorac

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Veliki Brat je Hrvat, Ulaze Srbin i Crnogorac

Glas koji se obraća učesnicima rijalitija priča na hrvatskom, čak i kad je reč o takmičarima iz Srbije​
.

velikibrat.us


news_6836-20110318000747.jpg


Osim što u rijalitiju ima najviše učesnika iz Hrvatske, sada takmičari iz Srbije i ostalih bivših jugoslovenskih republika (sem Slovenaca, oni ne učestvuju) moraju da slušaju kako im se Veliki Brat obraća na hrvatskom, na ijekavici!

Ovo je prvo osetio Srbin Duško Bogdanović iz Galibabinca. On je posle prelaska iz luksuzne kuće u „otpad“ razgovarao u ispovedaonici.

Veliki Brat: Što misliš, zašto su te ostali ukućani nominirali?
Duško: Nisu naveli svoje razloge što su me nominirali, ali, eto, možda sam im bio dosadan.
Veliki Brat: Kako se osjećaš u svom novom domu?
Duško je odgovarao, a verovatno zbunjen time što mu se Brat obraćao na hrvatskom, i sam je počeo da upotrebljava neke njihove reči. Ostaje samo da produkcija uvede pravilo da svi takmičari moraju da pričaju na jeziku Velikog Brata, pa da se osećamo kao da smo usred Zagreba.



„Emoušn“: Brat priča na svim jezicima
Ivana Škorić, portparolka „Emoušna“, dala je objašnjenje zašto je Veliki Brat pričao na hrvatskom:
- U timu koji realizuje ovaj projekat ima Srba, Hrvata, Makedonaca, Slovenaca, Čeha i Ruskinja. U ime Velikog Brata govori, kao što se zna, nekoliko ljudi, jer šou traje 24 sata. Glas Velikog Brata može da bude na svim jezicima osim na makedonskom i slovenačkom, zbog problema sa sporazumevanjem, modulacijom glasa i titlovanjem - rekla je Škorićka.

Ulaze još dva učesnika

U nedelju će ukućani dobiti pojačanje - u kuću na Košutnjaku ući će još dva takmičara, od kojih će jedan biti iz Srbije, a drugi iz Crne Gore. Bar će se učesnici malo ujednačiti po nacionalnosti, a i Crnogorci će konačno dobiti svog pravog predstavnika.
 
Natrag
Top