Večeras finale prve sezone rialiti serijala „Farma”

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Obračun Niggora i Topalka

Prošlo je sto dana od kada su naše poznate ličnosti započele nesvakidašnje živote na najpoznatijem seoskom imanju u Barajevu, u „Farmi”. Borili su se za nagradu od 100.000 evra, a večeras ćemo videti ko novac nosi kući - Niggor, Maja Nikolić, Topalko, Sandra Obradović, Cakana, Viktorija i Marko Đurovski. Sudeći po anketi na sajtu „Blica”, najbliži pobedi su Niggor i Topalko.

farma-v.jpg


U protekla tri meseca imali smo priliku da vidimo njihove svađe i ljubavi, ali i da na osnovu toga favorizujemo farmere. Niggor je ova tri meseca na farmi obeležio zabavom, izbegavanjem svađa, te seoskim poslovima koje je veoma uspešno obavljao, ali i navodnom aferom u senu sa manekenkom Sandrom Obradović.
Topalko se istakao kao ženskaroš kojeg smo za ova tri meseca videli kako se mazi sa Marinom Perazić, te kako spava sa misicom Sandrom i na kraju kako mu Maja Nikolić obećava da će da mu rodi sina. Maja se na farmi definitivno istakla svađama. Sa svima se svađala, bila je glavna u prepirkama, sve je zadirkivala, a na kraju su joj čak zbog provokacija žene odsekle štiklu sa čizme. U svađama su osim Maje prednjačile Viktorija, Cakana, Marina i Big Mama. U ljubavi je prednjačila Sandra koja se tokom svog boravka „zbližila” sa Topalkom, Niggorom, a na kraju sa Markom.
Na osnovu ponašanja farmera, gledaoci i bivši farmeri, izabrali su svoje favorite. Nekadašnjim najpoznatijim seljacima je, kao i našim čitaocima, Niggor glavni favorit za pobedu. Zoranu Radojkoviću Piletu je Niggor odavno prirastao za srce.
- Moj favorit je Niggor. Mi smo dugogodišnji prijatelji, zajedno smo odlazili na neke tezge - kaže Pile, dok Slavica Tripunović Dajana, misli da Niggor treba da pobedi jer je bio najnormalniji u „Farmi”.
- Niggor nikada nije ogovarao niti pravio skandale, originalan je i ume da zabavi, da privuče pažnju - kaže Dajana, dok je Svetlani Tanasić najveći favorit Topalko. Bivša učesnica Olja Crnogorac kao pobednike vidi Niggora ili Topalka, Aleksandru Jovanoviću su omiljeni Niggor i Marko, a Bošku Ničiću je glavni favorit definitvno Niggor.

Igor Lazić Niggor
- reper, 38 godina, karijeru započeo u hip-hop grupi „Monte*nigersi”
Milan Topalović Topalko
- pevač iz Nove Varoši, 33 godine, proslavio se u „Zvezd*ama Gra*nda”
Maja Nikolić
- pevačica, 34 godine, na estradi je od devedesetih, razvedena i ima dvoje dece, Novaka i Lazara
Snežana Mišković Viktorija
- rokenrol pevačica, 51 godina, poslednji album izdala 1995. godine
Cakana
- pevačica, 47 godina, već dve decenije se nalazi u vrhu estrade, ima ćerku i dvoje unuka
Marko Đurovski
- rodio se 1983. u Beogradu. Sin je Milka Đurovskog. Muzikom se bavi od 1998.
Sandra Obradović
- rođena je u Po*žarevcu 1989. Učestvovala je na izboru za mis Evrope



Bebi Dol: Vraćam se u grad

Poznata pevačica Bebi Dol napustila je najpoznatije seosko imanje neposredno pre finala.

bebi-v.jpg


- Jaooo, pa ja nisam mislila da ću da ostanem i izdržim ovoliko dugo. Uzbuđena sam što se vraćam u takozvani normalan svet - izjavila je Dragana Šarić, poznatija kao Bebi Dol, i dodala da je „Farma” bila jedno nesvakidašnje iskustvo za nju.
- Ovo je bilo jedno fenomenalno iskustvo. Svaki dan je zapravo bila borba sa samim sobom. Upoznala sam neki novi svet koji, kao devojka iz grada, nikada nisam imala prilike do sada. Svojevrsni izazov biti isključen od svih informacija, biti u zajednici sa drugim ljudima - ispričala je Bebi koja se nije pokajala što je bila deo „Farme”.
Jedino što je sebi zamerila su svađe.
- Ja ne volim da se svađam. Nadam se da nije bilo mnogo bruke i sramote i teških reči u tim svađama, ali, eto, i sa tim ću da se nosim - rekla je pevačica, te dodala da će joj najviše nedostajati priča sa ženama, sa magaretom Okijem i dodala da su njeni favoriti za pobedu Topalko i Niggor.

Autor: M. Čule
 
Natrag
Top