VB VIP: Seka i Gagi aminuju ljubav bivših

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
VB VIP: Seka i Gagi aminuju ljubav bivših


Gagi Đogani u ulozi Velikog Brata. "Veliki Brat poziva Anabelu u ispovedaonicu...". Zorica Marković pomirila Eru i Lepu Lukić.

v160298p0.jpg


Bivše ljubavi novopečenog "para" u Kući Velikog Brata Seka Aleksić i Gagi Đogani "popričali" sa Mladenom i Anabelom.

Popularna folkerka Seka Aleksić i bivši Anabelin suprug Gagi Đogani, gostovali su u emisiji "Veliki Brat ' Veliki Mozak", a Gagi je dobio priliku da na nekoliko trenutaka postane Veliki Brat i pozove je u ispovedaonicu.

Anabeli je Veliki Brat (od kojeg se nedavno razvela) pustio Mladenov snimak iz ispovedaonice u kojem priča o leptirićima koje oseća kad vidi Anabelu. Kad je odgledala snimak Gagi ju je upitao: "Šta misliš o snimku? Šta ti se sviđa kod Mladena?".

"Mislim da je fin momak, kulturan, duhovit, ali ne sviđa mi se na taj način", rekla je Anabela, a Veliki Brat je oduševljeno, sa osmehom na licu rekao "ok", što inače ne radi...

Kada se vratio u studio Gagi je otvorio dušu o Anabeli... "Iznenadila me je kako se snalazi i mislim da je to ok, dan pred ulazak tražila je blagoslov od mene i rekao sam joj da bude ono što jeste i zato ju je nacija zavolela. Mislim da će biti u finalu"...A onda je prozborio i o Mladenu.

"Mladen nije njen tip, ja poznajem Anabelu, to je zatvoren prostor i ona traži srodnu dušu, vidi se da je Mladen ’kulturiška’, ali nije on njen tip", analizirao je Gagu Đogani. Ipak, priznao je i da odlazi od televizora kad su njih dvoje u kadru.

"Izbegavam da gledam situacije gde su zajedno i maze se, ipak, bio sam sa njom 18 godina, ona je deo mene..Mislim da je Mladen ok momak, ali je malo navalentan. Doduše, Anabela ga kulira".

Na pitanje voditeljke da li joj je za tih 18 godina priredio roomantičnu situaciju kao što je njoj i Mladenu omogućio Veliki Brat kada im je dao da jedu jagode sa šlagom i piju šampanjac, Gagi je rekao: "I kod mene je ona jela jagode".

Onda je došao red da romansu u Kuži prokomentariše i Mladenova bivša verenica Seku Aleksić koja je otkrila da je bila pozvana da u ovom serijalu VIP Velikog Brata uđe u Kuću, ali da organizatori "nisu mogli da ispune njene zahteve".

Nije ni ona organizatorima ispunila jedan "zahtev", a to je da odglumi Velikog Brata i pozove Mladena u ispovedaonicu.

Seka je nakon gledanja epizode "Ljubav preko žice" u kojoj su glavne uloge igrali Anabela i Mladen, rekla da "nije imala vremena da gleda rijaliti i ne zna tačno šta se dešava", ali je dodala i ovo: "Sladak su par".

„Neću da pričam o mojoj privatnosti da li je Mladen pažljiv i ostalo, ali slatki su“.

Za to vreme u ispovedaonici su sedeli Era, Lepa i Bora. Veliki Brat je bila njihova drugarica Zorica Marković. Tema razgovora ' pomirenje Ere i Lepe.

"Ima ljubavi među siromasima. Era je filmski poljubio Lepu. Ne znam da li joj je prijalo...", rekao je Bora Drljača.

"Brate, bio je to najiskreniji poljubac na srpski način“, rekao je Era.

"Ja sam bila zatečena“, rekla je Lepa. "Hteo je filmski da me poljubi, uhvatio me za glavu, a ja brzo zatvorila usta...", oglasila se kraljica narodne muzike.

Onda je Veliki Brat (aka Zorica Marković) rekao "akcija" i Era je ponovo zgrabio Lepu i poljubio je filmski. Ali, "u periferiju" usta, kako je to objasnio Era. Pošto je Veliki Brat bio srećan, zamolio je ukućane da mu se pridruže u pesmi: "Noćas sam sanjao plavog slona...".


Izvor: Mondo
 
Natrag
Top