VB: Slavica napolje, Soraja ušla u EU!

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
VB: Slavica napolje, Soraja ušla u EU!

Vaskršnje izbacivanje iz Kuće Velikog brata...A najradosniji hrišćanski praznik sa svojom porodicom proslaviće Slavica.​

v204223p0.jpg


Tako je odlučila većina ukućana. Zamerili su joj da se "nervira bez razloga", da "ima mnogo ispada", da "psuje"(!) i da je žena koja je od "vlasti" u kuhinji imala i druge vladarske aspiracije.

Ove nominacije imale su i jedan novitet. Ukućani su znali za dvoje od tri nominovana za koje mogu da glasaju. Znali su za Lestera i Slavicu, a treća osoba je bila...osoba X. U ispovedaonici su mogli da vide fotografiju te osobe, ali nisu smeli da kažu ko je ona, niti da navedu razloge za njeno izbacivanje.

Većina ukućana je dala po dva negativna poena Slavici, mada ni Lester nije mnogo zaostajao... Nemeš je poslednji glasao, i ostao blago zaprepšćen kada je u ispovedaonici video sliku osobe X, rekavši pritom da nikako nije očekivao da će baš tu osobu videti na slici. Nemeš je bio taj koji je odlučio ko izlazi, a ko ostaje u kući. Kao kapiten, njegovi glasovi su se duplirali, a on ih je iskoristio tako što ih je dodelio Slavici.

Epilog glasanja je bio da Slavica napušta kuću, a osoba X bila je Tamara, koja je potom rekla da nije bila iznenađena nominacijom i da joj nije bilo teško da bude osoba X.

Ukućani su Slavicu ispratili pesmama: "Rado te se setim ljubavi stara..." i "Ovo je moja kuća živeo sam tu...".

Neposredno pošto je izašla iz kuće,u razgovoru sa voditeljkom, Slavica je rekla da se oseća super.
"Ja sam ih razočarala svojim komentarima o njihovoj neurednosti, o tome što ne brinu o Kući, ali ja sam takva i kod svoje kuće i nikome ništa ne zameram", rekla je Slavica.

Favorit joj je Makedonac Lester.

"Lester je jedan divan dečko, blago roditeljima koji ga imaju, a Tamara mi se najmanje sviđa", rekla je.

v204223p1.jpg

Novi zadatak koji je VB dao ukućanima je "Evropska unija". Soraja je prva koja je "primljena" u "Evropsku Uniju", a na njoj je da dalje izabere ko će biti ostale članice.

Gošća u studiju je ovoga puta bila Šemsa, Emina majka, koja je izjavila da svoju ćerku podržava u svemu što radi u Kući.

Da je Ema našla momka kao što je to učinila Marijana, njena mama se, kako kaže, ne bi bunila. "Iako je mala, moja ćerka ima "visoke" kriterijume", izjavila je.

Ove nedelje su ukućani, kao jedan od zadataka imali i to da brinu o bebama. Kao roditelji se nisu baš proslavili, Veliki Brat je čak morao da upozori Duška da "ne bacaka" bebu okolo. A drugi zadatak u kome su ukućani bili vezani jedni za druge nije ih, bar neke od njih, omeo u njihovim redovnim "aktivnostima".

Iako su bili fizički vezani, ukućanima to nije predstavljalo prepreku da se psihički potpuno "odvežu". Neki manje, neki više...poput Marijane i Nemeša, koji su i u tim okolnostima, vezani za Emu, uspeli da se nađu i snađu ispod čuvene jorgan-planine.

Današnja scena iz spavaće sobe, Marijane i Nemeša bila je za nijansu drugačija. Marijana je ležala jer se nije osećala dobro, dok joj je Nemeš nudio da pozovu lekara, i da bi on jako želeo da idu zajedno, ali da sumnja da će im VB to dozvoliti. Marijana je to odbila rekavši jednostavno:"Ne želim, biće mi bolje!"

Već pre toga njih dvoje su vodili ozbiljan razgovor o tome šta će biti ako i kada Marijana napusti Kuću jer se ona bojala da bi se to moglo dogoditi baš večeras. Nemeš je bio zabrinut za nju, kako će njen muž reagovati kada se sretnu, rekao je da se boji da joj on nešto ne uradi ...

Marijanine slutnje o ispadanju ipak se nisu obistinile tako da su golupčići "bezbedni" bar još jednu nedelju.

(MONDO)
 
Natrag
Top