VB- Radiša: Đole ide na patos

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
VB -Radiša: Đole ide na patos

Pravi boks meč između Radašina i Đorđa održaće se u petak uveče u kući „Velikog brata”. Tim povodom njih dvojica su juče u pratnji desetak telohranitelja izašli iz kuće i obreli se u TC „Ušće” gde su strpljivo razgovarali sa novinarima o predstojećoj borbi.

vb-v.jpg


Ovo je drugi put od početka emitovanja „Velikog brata” u Srbiji da je učesnicima dozvoljeno da napuste kuću (u prošlom serijalu tu privilegiju su imali „mladenci” Đorđe i Dijana), a Đorđe i Radašin su iskoristili priliku da se dobro promovišu u stvarnom svetu. Radašin je u tržni centar ušao sparingujući sa fotoreporterima, dok je Đole sve mirno posmatrao: „Obećavam da ću biti žustriji u borbi”, istakao je on.
Izazivač Radiša, nadimak Frejzer, predstavio se kao siromašni bokser sa juga koga će narednih dana pripremati samo trener Arsa, dok će Đorđe koji je dobio nadimak Ali imati i ličnog trenera (Manuel), sparing trenera i masera (Enis), kao i devojke koje ga prate u stopu.
Uprkos tome, Radiša kaže da će Đorđa, u najmanju ruku - patosirati.
- Bavio sam se davno boksom u Rudaru iz Aleksinca, nisam godinama trenirao, ali i dalje sam u savršenoj formi. Ako je nešto u srcu, to se ne zaboravlja! Voleo bih da sam umesto trenera dobio trenerku Marijanu Mićić.
Na pitanje novinara da li će boks pomoći da se reše nagomilane seksualne energije o kojoj Radiša priča proteklih mesec dana, simpatični Radiša je objasnio da su sport i žene identični.
- Ako omaneš u sportu - trener te izbaci iz tima, ako omaneš kod žene - ona te izbaci iz kreveta - objasnio je Radašin, dok se Đorđe složio da će meč najverovatnije nadomestiti nedostatak seksa. Đorđe navodi da neće štedeti Radašina.
- Opravdaću ugled Banjaluci koja je imala jednog Marijana Beneša, a sada evo ima mene - rekao je samouvereno Đorđe, dok je Radiša uz preteći pogled odbrusio: „Ma, patosiraću te!”.
Nakon što su se isćaskali sa novinarima i pokazali da se uopšte ne šale u nameri da jedan drugog dobro izboksuju, Đorđe i Radašin su morali da napuste spoljni svet i vrate se u kuću.
Pored titule svetskog prvaka i naklonosti devojaka u kući, pobednika meča očekuje i poklon iznenađenja, koji će biti otkriven tek nakon meča.

Stare ukućanke
Ulazak nove i starih ukućanki naišao je na različite reakcije ukućana. Mirjana je najviše zainteresovala muške ukućane, na prvom mestu Enisa, koji joj je i prvi ponudio krevet. Danici se, naravno, najviše obradovao Vladimir, ali nije ostalo neprimećeno ni da je Karlo bio iskreno srećan kada ju je video. Radiša i Manuel su bili jedni od retkih ukućana koji su se iskreno obradovali Tatjani. Obojica su je upoznali sa svađama koje su se zbile između njih i Karla…


Autor: Marija Radojković
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Sta vam radi televizija i glupi "rijaliti" programi... Hleba i igara! Samo sto cemo brzo da ostanemo bez hleba... Sledece ce da postave kameru u javnom wc-u, i to ce prenositi po ceo dan! Vau, kakva zabava!!!
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ali jbg, Veliki Brat ti je danas no.1 da postaneš poznat i viđen :beee:

A ovaj Radiša je lik žešći, "ću te patošem"!
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ali jbg, Veliki Brat ti je danas no.1 da postaneš poznat i viđen :beee:

A ovaj Radiša je lik žešći, "ću te patošem"!
Da, nazalost, a koliko drugih nacina da covek postane poznat i vidjen! Ali sad je fora da pokazem sisu ili da cesem muda na tv-u, i ja sam glavni! Zalosno je sto ti ljudi ne znaju 2 slozene recenice da sastave, pokazuju sve najgore ljudske osobine, gaze jedan drugog kao marva, prave majmune od sebe, sve zarad para i "slave"! I onu decu su vukli po diskotekama i kafanama da se slikaju dok se nije desila tragedija...
 
Natrag
Top