VB: Posvađali se Karlo i Violeta

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
VB: Posvađali se Karlo i Violeta

Velika ljubav koja je počela istog dana kada i rijaliti šou Veliki Brat, upala je u krizu.



Mesec i po dana nakon što su shvatili da su stvoreni jedno za drugo, Karlo i Viki se posvađali zbog Arse.

Violetino prijateljstvo sa Arsom, tačnije svakodnevno zezanje koje "uključuje" i maženje, Karlo je pročitao kao "seksualnu fantaziju". Nakon još jednog takvog zezanja, izdrao se na mladu Makedonku, a potom se osamio. Uplakanu Violetu, kojoj nikako nije bilo jasno "šta je uradila da se Karlo naljuti na nju", smirivali su ostali ukućani.

Nakon nekog vremena pokušala je da izgladi odnos sa Karlom.

"Preterala si, još se praviš blesava", bile su Karlove prve reči kada ga je upitala šta mu je. "Dokle je prag moje tolerancije? Ti pukneš kad ja kažem jednu rečenicu, a ja ćutim i trpim...", rekao je Karlo i dodao da Violeti očigledno nije stalo do njega.

Viki je pokušala da ga urazumi: "Ako je ovo zbog Arse, znaj da je on moj prijatelj i da mi je najviše pomogao i bio tu za mene kada si izašao...znaš i sam, gledao si...".

"Ti misliš da je ovo zbog ljubomore!?", viknuo je Karlo na Viki. "Ne laprdaj više, ovde se ne radi o ljubomori, već tome što me on ponižava sa tobom. Provociraš ga...A da ti je prijatelj, to ti samo misliš! Ja znam bolje i ne mogu da ti kažem jer je zabranjeno. On moj prijatelj nije, i ne može tebi da bude prijatelj...Shvati da nisu samo žene dvolične u ovoj Kući nego i muškarci. Meni niko ne može da dira moje, jel shvataš", završio je Karlo raspravu, a onda sebi u bradu promrmljao: "ko s decom spava, upišan se budi".

Izvor: Mondo
 
Natrag
Top