VB-Poljubili se Kiki i Manuel

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
VB-Poljubili se Kiki i Manuel

Nova ljubav u kući „Velikog brata”

veliki-brat-v.jpg


Kiki i Manuel su se poljubili u kući „Velikog brata”! Par koji se već nedeljama grli i mazi konačno se poljubio, a Kiki je poljubila Manuela zato što je bila ljubomorna na novu ukućanku Mirjanu.

Sve je počelo kada je Mirjana u prolazu pomilovala i poljubila Manuelovo koleno. Pojedini ukućani su to primetili i preneli Kiki koja se razbesnela i otrčala do Manuela da ga dobro presliša. Manuel je izbegavao da priča šta se dogodilo i sve vreme se šalio sa njom. - Ne možeš da me kriviš što toliko privlačim devojke - smeškao se Manuel, a Kiki ga je pažljivo slušala. Počeli su da se maze, Kiki je skočila na njega i na kraju su se poljubili. Manuel je očigledno uspeo da uveri svoju devojku da nema ništa sa Mirjanom, ali je Kiki nastavila da sumnja, te se ostatak dana nervirala.
- Kako sam napeta, ona Mira je Manuela sinoć poljubila u nogu. Zato sam ja i poljubila Manuela. Ona će mene da provocira. Namerno sam ga poljubila, a ona me gleda - žalila se Kiki Jovani, a potom je isto ispričala Karlu, na kraju i Tanji. Kiki ceo dan nije mogla da se smiri i jasno je svima stavila do znanja da se zaljubila. Ni Manuel nije imun na nju, tako da je na pomolu definitivno nova ljubavna priča. Podsetimo, Kristinina sestra bliznakinja Viki pre nekoliko dana za „Blic” je ispričala da ne postoji šansa da se između ovo dvoje bilo šta dogodi, te da će se naljutiti i zabraniti svojoj sestri da bude sa Manuelom.

Autor: M. R.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Stvarno super, ajde kazite i nama seljaima kako e to radi, pa i mi to da probamo???
 
Natrag
Top