VB: Mila Tokić - Soraja je divna žena

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
VB: Mila Tokić - Soraja je divna žena

Bivša ukućanka rijaliti programa „Veliki brat“ za Novosti online: Marijanina veza sa Nemešom nije mi bila interesantna​

Novosti

spek-mila_310x186.jpg

BIVŠU ukućanku rijaliti programa „Veliki brat“, Milu Tokić po izlasku iz rijalitija „Veliki brat“ sačekao je suprug i ćerka, ali i velika podrška njenih prijatelja. Za Novosti online Mila priča o boravku u kući Velikog brata, zašto misli da je Bojana ne voli, ali i koliko se vezala za Soraju. Mila tvrdi da ne želi da se petlja u život svoje zemljakinje Marijane i kaže da joj je njena veza sa Nemešom nije bila interesantna.

Naime, Mila je razočarana što je napustila šou, i nadala da će ostati malo duže u kući, ali to se nije dogodilo. Po izlasku iz kuće Velikog brata rekla je da je znala da joj je Bojana dala najveći broj glasova, ali Zagrepčanka tvrdi da se sa njom nije svađala.


- Zadovoljna sam učešćem u rijalitiju - rekla je Mila za Novosti online. - Pomalo sam razočarana jer sam mislila da će moj boravak u kući duže trajati. Što se tiče Bojane, nas dve se nismo posvađale, samo sam primetila da me gleda čudno, onako sa visine. Bila sam ubeđena da će me ona uvek nominovati i bila sam - u pravu.

Na pitanje da prokomentariše odnos Marijane i Nemeša, Mila je rekla da o njihovom odnosu slabo šta zna, jer je malo vremena provodila sa njima.

- Marijanin život me ne interesuje - rekla je Mila. - Po izlasku sam videla šta se sve piše o njoj, ali ako me pitate šta mislim o svemu tome mogu vam samo reći da mi njih dvoje nisu uopšte bili interesantni u kući tako da nisam upućena u njihov odnos.

Mila je tokom boravaka u rijalitiju stekla prijateljstvo sa Sorajom, zbog koje joj je još više žao što je izbačena.

- Soraja je jedna divna devojka - iskrena je bila Tokićeva. - Zbog nje mi je jako više žao što sam izašla iz kuće. Htela sam još malo vremena da provedem sa njom. Sa Sorajom ću sigurno nastaviti da se družim pošto se Veliki Brat završi.

Zagreopčanaka je sa nama podelila i kako je izgledao njen susret sa mužem i ćerkom i šta joj je sve suprug, ali i prijatelji rekli kada se vratila u Zagreb.

- Muž i ćerka su me sačekali kada sam izašla. Njih dvoje su mi najviše nedostajali dok sam boravila u kući. Kada sam imala napade nostalgije, zamišljala sam kako me njih dvoje grle, onako kako oni to najbolje umeju. Muž i prijatelji su mi rekli da su veoma ponosni na mene.
 
Natrag
Top