VB: Dražen posetio ukućane

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
VB: Dražen posetio ukućane

Bivši ukućanin je uneo pometnju kada je saopštio stanarima da među njima postoji „krtica“. Soraja na tajnom zadatku​

novosti

spek%20drazen_310x186.jpg

Bivši ukućanin Velikog Brata, Dražen Bogdan, je u petak uveče na kratko posetio stanare. Pojavljivanje vatrogasac iz Zeline koji se oseća bolje posle teškog pada zbog koga je odlučio da se više ne vrati u kuću na Košutnjaku, je izazvalo opšte oduševljenje ukućana. Ipak, Dražen je došao sa zadatkom koji ih je ostavio bez daha.

- Nisam ušao u kuću ponovo - rekao je Bogdan stanarima. - Došao sam da vas posetim samo. Bio sam dugo u bolnici, ležao sam dve nedelje, ali sada je sve uredu kao što vidite.


Okupljeni u dnevnoj sobi, svi ukućani su radoznalo slušali Dražena. Pojedinci su ga čak posmatrali sa suzama u očima kada je opisivao svoje nevolje i koliko mu je teško bilo u bolnici. Međutim svi stanari su ostali nemi kada im je rekao da među njima postoji uljez.

-Hteo sam da znate da među vama postoji krtica - otkrio je Dražen. - Na vama je da otkrijete o kome se tačno radi. Znam da vas očekuje buran period, ali sam muslio da vam učinim.

Inače, Marijana je obelodanila da je Soraja na tajnom zadatku i da treba da optuži Nirmala da je on „obaveštajac“.
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Video: Dražen se vratio u BB kuću nakon ozljede na Koloseumu, Soraja ima tajni zadata

Video: Dražen se vratio u BB kuću nakon ozljede na Koloseumu, Soraja ima tajni zadatak

drazen-skrinsot-752011-jutjub.jpg

index.hr

BB DRAŽEN se vratio u kuću i iznenadio stanare. Nakon što se ozlijedio na jednom od Koloseuma u kojem su se borili otpadnici i stanari, Dražen je bio na oporavku i to je bilo posljednje što su njegovi ukućani o njemu čuli. Sada mu se ispunila želja i vratio se u kuću. Stari prijatelji su mu poželjeli dobrodošlicu natrag, a s novima se upoznao. Najbolje se složio s Brandonom jer ih povezuje ljubav prema glumi.



Dražen se u kući neće dugo zadržavati, stanarima je samo donio poruku. Moram im reći da se među njim u kući nalazi krtica. Istovremeno je Soraja dobila tajni zadatak da Nirmala optuži da je upravo on krtica. Dražen će nakon što provede malo vremena sa stanarima za stalno napustiti kuću.

Nirmal je sa Sorajom ionako u lošim odnosima, koje će njezin tajni zadatak samo dodatno pogoršati. Ona je prema njegovom mišljenju proširila priču da je inzistirao da Lester mora izaći nakon što je na jednom tulumu uništio dnevni boravak stanara. Nirmal objašnjava silikonskoj stanarki kako je ona samo izrazio bojazan da će Lestera BB izbaciti, a ne da je želio da se to dogodi. Nirmal je Soraji rekao i kako nikada protiv nje nije ništa ružno govorio, niti to ne namjerava, unatoč tome što ne razgovaraju i nisu baš prijatelji.
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top