VB Danica: S kim ja spavam...

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
VB Danica: S kim ja spavam...

Samo dva dana nakon što su razmenjivali nežnosti u bazenu, Arsa i Danica poveli razgovor o njegovom ukusu za devojke...koji je, ukoliko se Mira pita, potpuno pogrešan.



Vladimir i Mira su "zemljaci", prijatelji iz Užica koji su imali tu sreću da se sretnu i pod krovom Kuće Velikog Brata - sreću, ali i nesreću jer znaju nešto jedno o drugome i iz spoljnog sveta.

"Dobro Arso, kako si ti mogao da budeš sa 'onom'", upitala je Mira Vladimira njegovu odluku da provede noć sa "ženom koju bije loš glas".

"Šta joj fali?", pitao je Arsa. "Ona je mnogo fina devojka, vrh riba".

"Koja devojka čoveče! Ona je '67. godište, a ti 87! Dvadeset godina je starija od tebe! Čoveče, ona je mogla da te rodi".

Arsa je u prvi mah zauzeo odbramben stav: "A ti si bila sa 'onim' što je 12 godina stariji od tebe!", ali je ubrzo spustio loptu.

"Startovala me je jedno veče, ali sam je odbio jer sam bio u vezi. Smuvali smo se tek kada sam raskinuo sa mojom devojkom, ali to je samo bio seks za jedno veče. Smarala me je stalno da budemo zajedno, i eto...".

"Smarala te, pa ti bilo žao da joj kažeš neću", podsmevala se Danica koja je sve vreme slušala razgovor "zemljaka", a onda promrmljala: "S kim ja ležim u krevetu i s kim spavam..."

Dragica se tada uključila u razgovor i dobacila: "Ne brini, razmišljaj s kim ćeš tek da spavap i uživaj".

"Krivo mi je samo što ste oboje fini i dragi, ali nemate vi budućnost. Vi ćete biti samo prijatelji. Veze na daljinu ne uspevaju. Ne vidim vas...ali vidim Radišu razvedenog!".

Izvor: Mondo
 
Natrag
Top