Varao sam, a ovo je moja kazna (video)

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Varao sam, a ovo je moja kazna (video)

Muškarac koji je prevario svoju suprugu nije samo priznao šta je učinio već i spremno odslužuje kaznu koju mu je žena odredila – nekoliko je sati stajao uz prometnu ulicu i na sebi nosio natpis: 'Varao sam, a ovo je moja kazna'.

60248419.jpg


Willam Taylor iz Centrevillea u američkoj državi Virginiji, ovaj natpis, prema 'preporuci' supruge mora nositi do kraja nedelje svaki dan. William kaže da ga je supruga ulovila da je vara i sada plaća cenu svoje nevere, javno se eksponira na ovaj način kako bi se iskupio. Mediji su ga snimili kako u blizini prometne ulice u jutarnjim satima, u vreme kada ljudi odlaze na posao stoji s natpisom: 'Varao sam i ovo je moja kazna'.

Kaže da je njegova supruga s njim sklopila dogovor, nakon što je saznala da je vara, a on je upitao šta da uradi kako bi mu oprostila. Kada mu je predložila natpis isprva joj nije verovao. 'Mislio sam da se šali, ali bila je ozbiljna. Shvatio sam da to moram učiniti kako bih ispravio stvari', rekao je William.


[YOUTUBE]NtbPYrsHHBA[/YOUTUBE]


Izvor: Telegraf
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Ma ovo je previse drasticno. Nikada ne bih tako nesto nekome uradila. Uzas! Jadan covek. Pa ok, prevario je jeste, ali na njoj je, da oprosti ili ne. Ko zna i zasto je prevario. Ako je umela da mu smisli takvu kaznu, mozda je i "zasluzila" da bude prevarena.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Svaka mu čast,ovo je primer da ima muškaraca koji priznaju da su prevarili i žele se iskupiti na bilo koji način, ovaj čovek je išao čak dosta daleko da se iskupi za svoju prevaru,pa makar se ponizio pred celim svetom.
E svašta ima,majko mila.
 
Natrag
Top