USB radi i posle gašenje kompjutera

Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
191
Ljudi treba mi pomoc. Imam problem sto mi na 2 usb porta na racunaru i kod ugasenog kompjutera svijetli prikljuceni uredjaj.

Gledao sam nesto po netu za gasenje u biosu, ali ne mogu naci te opcije kod sebe.
U pitanju je asrock H110M-hdv.
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2011
Poruka
346
Zar nije normalno da USB radi?
Ja vec duze vreme mobilni punim isklucivo preko USB-a,nekada ni ne gasim komp a nekada ga gasim ali telefon se puni i kada mi je komp ugasen.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Ljudi treba mi pomoc. Imam problem sto mi na 2 usb porta na racunaru i kod ugasenog kompjutera svijetli prikljuceni uredjaj.

Gledao sam nesto po netu za gasenje u biosu, ali ne mogu naci te opcije kod sebe.
U pitanju je asrock H110M-hdv.

Mozes li komp upaliti preko tastature ili misa. Ja sam imao takav slucaj na svom kompjuteru i tada bi se komp palio na dodir bilo koje tipke na tastaturi ili pritiskom na mis. Problem sam rijesio tako sto sam otvorio poklopac na kucistu i sve kablove otpojio i ponovo spojio. Meni je konkretno optika (DVD/RW) pravila problem.
 
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
191
Kažu da na novijim pločama jeste normalno, ali ja hoću da ga ugasim, jer mi svjetili je*eni miš.
A nemam drugu opciju, jer su na ona dva porta koja ne rade kad je komp ugašen priključena kamera i slušalice.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Kažu da na novijim pločama jeste normalno, ali ja hoću da ga ugasim, jer mi svjetili jebeni miš.
A nemam drugu opciju, jer su na ona dva porta koja ne rade kad je komp ugašen priključena kamera i slušalice.
Ako nemas na napajanju dugme za gasenje,onda kupi produzni kabl,sa prekidacem i nece ti vise imati napona u kompu.Ako te ne mrzi da pozadi kabl iz napajanja izvlacis,ni tako neces imati napona u kompu.
 
Natrag
Top