Usb Joystik-problem

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
1
Kada priključim joystik na komp prikaže mi se neki teks.kao neka greška a ne znam šta je pa bi vas molio ako neko zna da mi kaže šta je u pitanju. Tekst ovako glasi:


One of the USB devices attached to this computer has malfunctioned,and windows does not recognize it. For Assistence in solving this problem,click this message

Unapred HVALA
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
ubaci usb memory stick pa vidi hoce li ti isto pokazivati, ako bude onda moras instalirati usb drivere sa diska od maticne ploce. i jos moras instalirati drivere od joystica.
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
1
Fleš memorija radi,a drajvere za djojstik nemam,jel ima neko neku adresu gde ima da se skine??
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
mozes pokusati ovo......


1)
Start>Run>DEVMGMT.MSC pritisni OK​
2)sidji dole do Universal Serial Bus Controllers​
3)Desni klik misa na taj USB port i klikni na Uninstall.​
4)Ponovno podizanje OS-a, ce reinstalirati tvoj USB,pa probaj onda ukljuciti u taj USB Joistik.........ako ponovo javi gresku .....moras pronaci drajvere......
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
5
ja imam donekle slican problem.meni je joystik u sred igre prestao da radi,gotovo nov joystk markejetion(jt-u5542),i od tad kad god ga prikljucim na komp javlja isti problem(usb uredjaj nije prepoznat)a u device menageru kad odem na usb uredjaje pise da je windows zaustavio uredjaj zato sto je prijavio problem(kod 43)probao sam instalirati driver za joystik i nista.neverovatno a radio je bez problema.niti sam morao driver instalirati bas nista.ako neko zna sta je molim pomozite.
 
Natrag
Top