Urška: Bilo se Seksa Izmedju Stojana i Nine u Djakuziju!

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Urška: Bilo se Seksa Izmedju Stojana i Nine u Djakuziju!


Napisao Dvor | 01 mart 2011



Učesnica rijalitija "Dvor" koja je u nedelju uveče izbačena od strane publike kaže da se nikada nije bavila striptizom i da joj je želja da nastavi ljubavnu vezu sa pevačem Amelom Ćemanom Ćemom.

"Za razliku od Stojana, Ćemo mi se dopao, a da li je to ljubav ili ne videćemo. Stojan je hteo da počnemo neku njegovu priču, da to bude interesantno gledaocima. Nagovarao me je na seks da bismo ostali što duže, ali se meni to nije svidelo. Ljubav je ipak nešto jače od poziva da odeš i da se seksaš sa nekim".


"Tu prvu noć sam legla i on je došao u moj krevet, ali ništa nije bilo. Nismo imali seks. Iako sam bila pijana nisam htela to da uradim. Stojan je kasnije nastavio istu priču sa Ninom i ona je prihvatila. Ne znam šta se dešavalo između njih dvoje u džakuziju, ali kažu da jeste bilo seksa" – rekla je voditeljka.

Urška je takođe otkrila da priprema svoj prvi CD i da je trenutno menadžer jednog striptiz bara u Sloveniji, kao i da se do pre par godna bavila voditeljskim poslom.

"Ranije sam bila voditeljka muzičke i trač emisije, a kasnije sam snimila i jedan singl. Sada ih imam osam, koliko treba za album, od čega sam tri prepevala na srpski. Očekujem da mi „Dvor” donese popularnost i otvori neka nova vrata. Trenutno vodim i organizujem devojke koje rade striptiz, ali nikada nisam igrala striptiz osim iz zezanja sa društvom. Smotana sam za to i ne umem da igram".
 
Natrag
Top