upomoc !!!!!!!!!!!security tool me je unistio komp !!!

Član
Učlanjen(a)
17.06.2010
Poruka
38
jutros mi je ovaj program se nekako sam skinuo sa neta sam se intalirao i onda mi blokirao sve samo mogu da udjem u mozilu nista drugo ne mogu .
POMOZITE !!!
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
u informatickom svijetu es nista ne desava ,samo, slucajno ili spontano . onaj ko sjedi za kompom je odgovoran za sve sto se desava na njegovom kompu. da nisi eksperimentisao sa pomenutim programom nebi ti se to desilo. sad ga pokusaj deinstalirati iz safe moda ,jer kao sto kazes nemozes nista otvoriti sem mozille. pa onda vidi sta se desava sa kompom ako se bude ponavljalo reinstal wina.
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
covjece mora da ti se se tvoj antivirus i ovaj security tools nepodnose tj smetaju jedan drugom i nemogu zajedno raditi, moras ovoga security - ja obrisati iz kompa i sve bi trebalo da ti radi normalno.
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Security Tool is a clone of System Security and Total security 2009. You may want to look at those removal guides as well to help you gain a full grasp on exactly what this client is and what it does. Basically it follows in it's predecessors foot steps and runs the same type of scam. this program blocks most other traces from running on your computer. Removal can be very very hard for this one so read the full guide before attempting it.(ВИРУС)
 
Član
Učlanjen(a)
16.09.2009
Poruka
52
Dok je aktivan Security Tool ne dozvoljava uklanjanje. Skini rkill pa mu ubij aktivni proces, a zatim instaliraj MalwareBytes Antimalware koji moze da ga ukloni.
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
335
Probaj Ctrl - alt - delete ...Pa ga izgasi iz taska...Onda miči to sa računara...
 
Natrag
Top