upload ponovo

Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
146
Može li mi netko odgovoriti na slijedeće.Uzeli smo trojica premium user (podijelili račun) za rapidshare.Sad ne mogu ništa uploadat preko njega.Kolega je uplatil,a mi smo dali lovu na ruke(znači njegov je mail,a plačal je prek kartice).Skidam sve bez problema,ukucam username i pass.Kad ga pitam veli da je to nemoguće.Takodjer ne mogu skinuti rapid uploader ni premium manager.Detaljno sam pratio upute od boky71 na ovom forumu i opet ništa.Ni sa pass ni bez njega.Izraram neš za upload,dodje do nekih par postotoka i odmah prebaci na 100%.Možda me malo mulja.Zahvaliću svakom tko mi odgovori ili je imao slično iskustvo sa time.Pozzz svima
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Može li mi netko odgovoriti na slijedeće.Uzeli smo trojica premium user (podijelili račun) za rapidshare.Sad ne mogu ništa uploadat preko njega.Kolega je uplatil,a mi smo dali lovu na ruke(znači njegov je mail,a plačal je prek kartice).Skidam sve bez problema,ukucam username i pass.Kad ga pitam veli da je to nemoguće.Takodjer ne mogu skinuti rapid uploader ni premium manager.Detaljno sam pratio upute od boky71 na ovom forumu i opet ništa.Ni sa pass ni bez njega.Izraram neš za upload,dodje do nekih par postotoka i odmah prebaci na 100%.Možda me malo mulja.Zahvaliću svakom tko mi odgovori ili je imao slično iskustvo sa time.Pozzz svima

Jeli ti uopste ulazis u vas premium racun....Ako ulazis izvoli oba rapidshare alata.....instaliraj i u njihovom setupu postavi vas user i passss i probaj....Trebalo bi da radi.....bez greske.......Koristi Rapid uploader,ne pamtim kada me bar mene prevario.....

:download:
Kod:
http://rapidshare.com/files/349977334/Rapid_upload_alati.rar

:sifra:

Kod:
serbianforum.org
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
146
Al do sada nisam mogao skinuti rapidshare uploader.tek sam ga sad skinuo s linka kaj si napisal(do sada mi je uvijek pisalo nekakav error).Sad sam stavio igricu Imperial Glory(original kaj sam ju winraral) na 98.076 pa ću vidjeti kak će ići.Ak ju uspijem uploadati,dal ju moram imati na kompu ili je mogu deinstalirati.Imam 1 terrabit HD,al bi htio što više uploadati pošto imam dosta toga.Eto sad provjerim i uploada mi al samo oko 30 k/bs.Kako bi mogao povećati brzinu uploada?Oprosti na toliko pitanja al stvarno bi htio pomoći svakome ako imam,a drugi nemaju.Velikoo HVALA i POZZZZ
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Al do sada nisam mogao skinuti rapidshare uploader.tek sam ga sad skinuo s linka kaj si napisal(do sada mi je uvijek pisalo nekakav error).Sad sam stavio igricu Imperial Glory(original kaj sam ju winraral) na 98.076 pa ću vidjeti kak će ići.Ak ju uspijem uploadati,dal ju moram imati na kompu ili je mogu deinstalirati.Imam 1 terrabit HD,al bi htio što više uploadati pošto imam dosta toga.Eto sad provjerim i uploada mi al samo oko 30 k/bs.Kako bi mogao povećati brzinu uploada?Oprosti na toliko pitanja al stvarno bi htio pomoći svakome ako imam,a drugi nemaju.Velikoo HVALA i POZZZZ

Kada je upladujes.......mozes je obrisati iz racunara ako ti netreba,bez problema....Sto se tice brzine uploada...to moze zavisiti od vise faktora...recimo osnovni faktor je da nemozes povecati vise od brzine paketa koji placas kod svog operatera.....Neznam dali sam bio jasan.....
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Pa sve zavisi koji imas paket interneta... ako ti uploaduje oko 30 verovatno imas " ???/256" ... ako je tako nemoze ici brze, jedino resenje je ako ti bas znaci nazvati provajdera i reci mu da oces vise ako je to moguce.
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
146
Imam brzinu 4 mb/sec za max tv(iz hrv. sam) i radim preko ht-coma.ispod toga mi neće raditi.4 mb/sec mi ostaje za internet.Inače mi je dignuto na malo više.Znači da radim na oko 8,7 mb/sec.Propusnost koju moja linija podržava je preko 10-12(pa čak i više jer sam blizu centrale) al mi kažu da se to posebno plaća ako si još povećam brzinu) iako imam flat tarifu

Dodato posle 19 Sati 39 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

e,ovako.uploadao sam igricu sa 16 part preko rapidshare uploadera.U liniji kod svake mi piše
npr. 1l----Successfuly----uploaded----100%----100MB i tako do 16l

sada odem na rapidsharepremium,ulogiram se i nigdje ne vidim gdje je uploadano

Na rapiduploaderu sa lijeve strane si mi ikone
Upload
Log File
Preferences
About

Stisnem ikonu Log File i piše mi----There are no information about uploaded files saved.Upload files to use this log.----I dolje skroz na dnu sa lijeve strane---Right-click the grid above for further options like copy.

Takodjer me zanima što moram upisati pod Preferences.Ima--Login--General--Proxy Server Jer kad napišem u Login username i password,kliknem na sign in pojavi se kvadratić rapidshare Uploader i crveni x,a ispod u redu.Takodjer sada više ne mogu otvoriti Rapid uploader

Kako i gdje bi mogao vidjeti svoj uploadi kako da ponovo otvorim istog.Molio bi što detaljnije jer do sada nisam mogao(a i neznam baš puno oko toga) uploadati.Oprostite na duljini
Zahvaljujem svakom na pomoći.Pozzzz
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top