Unos m3u liste u Kodi bez PVR IPTV Simple

Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
41
Poozz.
Imam jedan sitan a krupan problem.
Ovde je imala tema pre pvriptv simple kako se unosi m3u lista jos u xbmc sa nekom prepravkom extenzije.
To ne mogu naci jer sta god kucam u pretragu ne dolazi mi
koristio sam iptv simple medjutim sada nesto nece da mi otvara orion strimove sa tokenom kroz iptvsimple.

Znaci rade strrimovi sa panela raznih, sa lokal strima sa satelita ali ti sa tokenima ne
na risiveru, imam kodi na kojim uredno rade i te sa tokenima ali hteo bih u pc osposobiti , ako ko ima neku ideju za popravak neka mi pise odgovor ovde
ili na pm.
Ili bar link te teme za rucni unos m3u liste sa prepravkom extenzije.

Hvala.
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
41
Nasao sam za unos bez pvr iptvsimple video-playlist-new dodati m3u
Sustina da ni kroz njega ne cita strimove sa tokenom dok u VLC ti isti strimovi savrseno rade i to na vise VlC povezanih uredjaja.

Ali najcudnije je sto isti ti strimovi sa tokenom uredno rade na Wetek u kodi varijanti 17.1

Kao da je na windowsu 10 negde nesto blokirano pa mu ne dozvoljava ili uopste ne rade vise.

Znaci te iste strimove sam ranije normalno pustao u win 10 na 16.1 i 17 kodi

Sada sam instalirao 15.2, 16.1, 17.1 i 18 verzije i ni u jednoj ne rade ti sa tokenima.
 
Član
Učlanjen(a)
01.07.2010
Poruka
95
Mozda se moze nesto uraditi samo ako za pocetak das strukturu linka kao naprimer: http rtmp rtsp ://server:port/live/kanal stream ts token playlist m3u8 itd.
 
Učlanjen(a)
10.05.2014
Poruka
75
ima ko dobri listu za kodi

sta se stidite moze koja dobra lista
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top