Uninstall 1.0.0.1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
31
Slucajno sam uocio u Control Panel /Add or Remove Programs, program; Uninstall 1.0.0.1.Sustinski,
znam sta bi trebalo da radi, ali mi nije jasno "po cijem se zadatku, tu nasao" i u kom kontekstu, jer
se pitam, da li mi uopste treba (42 MB), a opet... da ne izazovem sebi bespotreban problem.Bicu
svima zahvalan za objasnjenje i savet.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
to je dio DVDVideoSoft softvera. smijes ga ukloniti slobodno. vjerovatno koristis youtube konvertor
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
posto nisi naveo koji ti je win da napisem ovako .sigurno nije obicni xp ili sedmica nego onaj napucani ili nabudzeni os na kojem se nalazi taj uninstaler i prilikom instalacije ili reinstalacije wina je uletio na hard.
nijedna obicna verzija bilo kojeg os-a nema u sebi nikakav uninstaler ili bilo koji programcic. uzmi i obrisi ,nece imati nikakav stetan uticaj po sam sistem.
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
31
Hvala obadvojici , pomogli ste mi stim sto mislim da je prvi odgovor, najverovatnije potpuno tacan jer sam taj program instalirao pre par dana, mada se meni ucinilo da je on bio vezan za Winamp, jer sam ga u Regedit-u nasao "negde kao subprogram".Nisam siguran.Inace
imam legalan XP SP3, kupljen pre par godina u SAD.Sustinski odgovor sam dobio u svakom slucaju, i zato jo jedanput zahvaljujem.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top