Umro Kori Hejm - In Memoriam: Corey Haim, 1971-2010

Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
354
Noćas tražeći nešto pp IMDB-u saznah tužnu vest:

Umro je Kori Hejm

In Memoriam: Corey Haim, 1971-2010

In Memoriam: Corey Haim, 1971-2010

In Memoriam: Corey Haim, 1971-2010 | IMDb: All the Latest

In Memoriam: Corey Haim, 1971-2010



image6284970x_370x278.jpg



coreyhaim.jpg




Corey_Haim.jpg


Corey Haim, circa 1985

We were saddened by the sudden passing of ’80s teen idol Corey Haim earlier today.
Most people will remember Haim as Sam Emerson, the plucky younger brother to Jason Patric’s Michael in “The Lost Boys,” or as the shy, big-hearted title character in “Lucas.” Indeed, Haim played a significant role in so many people’s childhoods and adolescence due to his frequent appearances in magazines such as Tiger Beat and Seventeen, almost always at the side of his best friend (at the time) Corey Feldman.
Sadly, we were also privy to a recent glimpse at Haim and his struggles with addiction, as well as the strain on his friendship with Feldman, in A&E’s hit reality series “The Two Coreys.”




eh.....
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488



Ovo je iz Blica

Umro glumac Kori Hejm


Kanadski glumac Kori Hejm, nekadašnji idol tinejdžerki, umro je danas u 39. godini, objavljuje holivudska štampa.
19925_kori-hejm-vikiped_hf.jpg
Policija je saopštila da je glumac, koji je godinama imao probleme s drogom, verovatno umro od prevelike količine droge. Hejm je pronađen u svom stanu u Južnoj Kaliforniji. U trenutku njegove smrti, u stanu je bila i njegova majka. Obdukcijom će biti utvrđen uzrok smrti glumca. Poznato je da se Hejm biorio protiv zavisnosti od kokaina i valijuma i da je boravio na klinikama za rehabilitaciju više od 15 puta, piše "ABC njuz". Bivši holivudski tinejdžerski zavodnik se nakon mnogih boravaka na klinikama udebljao na više od 136 kilograma. Hejm je u jednom intervjuu iz 2007. godine, govoreći o svojoj zavisnosti, rekao da se toliko uništio drogama da nije mogao ništa da radi.
"Osećam da sam se toliko uništio da sam došao do toga da nisam mogao da uradim ništa ni za koga, čak ni za sebe. Nisam funkcionisao. Znate, ako ne funkcionišem, kako da neko očekuje od mene da im nešto uradim, ako ne radim. Mislim na fizički rad. Moj mozak nije funkcionisao", rekao je Hejm za "Najtlajn".

On je tada takođe rekao da saoseća sa Lindzi Lohan, glumicom uhapšenom zbog posedovanja kokaina i vožnjom pod uticajem alkohola, a koja je nakon toga boravila po treći put na klinici za rehabilitaciju.
Glumac se proslavio osamdesetih godina ulogama u filmovima za adolescente među kojima su "Izgubljeni dečaci", "Posmatrači" i "Vozačka dozvola". Sa kolegom Korijem Feldmanom bio je junak rijaliti šoua "The Two Coreys", koji je trajao od 2007. do 2008. godine.
 
Član
Učlanjen(a)
03.04.2010
Poruka
11
Očekivano

Kao i mnogi drugi mladi lavovi Holivuda završio svoj kratak život!Holivud ih i suviše mnogo progutao!
 
Natrag
Top