Uklonite My Recent Documents

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
U Startnom meniju se nalazi jedna po meni sasvim nepotrebna i dosadna ikona koja se zove My Recent Documents.......


KUfHSur3.jpg

Sve one koje ona nervira ko mene,mogu je jednostavnim putem ukloniti iz Startnog menija.Kliknite na start a zatim desnim klikom misa na donju liniju startnog menija (levo od dugmeta Log Off),te onda kliknite i na Properties.....broj 1

pwcarH.jpg


Odaberite u novom prozoru karticu Start meni.....broj 2,te onda kliknite na Customize.....broj 3

wCYuaTD.jpg


Zatim kliknite na karticu Advanced.....broj 4,odcekirajte List my most recently opened documents.....broj 5 i kliknite na Uredu......broj 6

VlL5f.jpg


Preostaje jos da kliknemo na Primeni......broj 7 i Uredu.....broj 8

gCFLI6tp.jpg


My Recent Documents vise nema u startnom meniju.......


xmXSBuD.jpg


9jzmth.gif
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
4
Ja lično volim da u start meniju postoji "My Recent Documents" jer mi često treba, a ubacila sam i ikonu "Run" baš koristeći ovaj post (jer te ikone nisu po definiciji uključene u W 7), ali "de gustibus non disputandum est". Ne kaže se bez razloga "personal computer".
U svakom slučaju hvala za savete i trud. Mnogi tvoji su mi već olakšali život.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
U PDF........

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=37BC32D29066020F&resid=37BC32D29066020F!1140&authkey=AEaM46cTwCD80TI" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Natrag
Top