Udala se Mila Jovović

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Udala se Mila Jovović
Raskošno venčanje na Beverli Hilsu
24.08.2009. 08:31

mila-ver.jpg


Mila Jovović, šarmantna glumica srpsko-ukrajinskog porekla, udala se u subotu za režisera Pola Andersona. Mladenci su sudbonosno „da” izgovorili tokom zalaska sunca, a ceremonija venčanja se održala u vrtu njihove kuće na Beverli Hilsu.

Mila je za ovu priliku sama dizajnirala venčanicu - mini haljinu u stilu šezdesetih godina, a mladenci su razmenili osamnaestokaratne burme koje su posebno izrađene kako bi se slagale uz Milin zlatni verenički prsten, koji je ukrašen žutim i belim dijamantima. Supružnici su preuredili kuću u španskom stilu, a prostorije je krasilo i crveno i belo cveće. Pre same ceremonije, gosti su uživali u zvucima španske gitare, dok je posle venčanja svirala kubanska muzika. Venčanju je prisustvovalo pedeset zvanica, među kojima i poznati holivudski glumac Patrik Dempsi, koji je na venčanje došao u pratnji supruge.
Mila i Pol imaju dvogodišnju ćerkicu Ever Gabo, a Mila je pre venčanja za američki magazin „People” ispričala da joj je porodica najvažnija.
Evropski pokret
- Kada sam postala majka, potpuno mi se promenio ugao gledanja na život. Više mi ništa nije bitno, samo ćerkica i suprug. Želim još dece - objasnila je.
Glumici rođenoj u Ukrajini to je treći brak. Bila je udata za američkog glumca Šona Endruza i francuskog režisera Lika Besona, sa kojim je snimila filmove „Peti element” i „Jovanka Orleanka”. Supruga Pola Andersona je upoznala 2002. godine na snimanju filma „Pritajeno zlo”.

Izvor: Blic
 
Natrag
Top