Učinila sam sve za brak

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.978
Pevačica Goca Tržan govori za „Blic”

Učinila sam sve za brak



Izvor: Blic S. M. | 29. 06. 2011. - 00:02h

BEOGRAD - Iako su se složili da je najbolje da se sporazumno razvedu, Goca Tržan i njen suprug Ivan Marinković svakodnevno se viđaju zbog ćerke Lene. Pravi razlog zbog kog se razvodi, Goca i dalje ne želi da otkrije. Ipak u razgovoru za “Blic” kaže da su stihovi njene nove pesme ”Srećo nečija” autobiografski.

153928_zabgoca00_f.jpg


- To zbog čega se Ivan i ja razvodimo, samo je naša stvar. Taj deo našeg života ne bih delila ni sa kim.


Jeste li pokušali sve da spasite brak?


- Mislim da svaka žena učini sve što može pre nego što se odluči za rastanak. I ja sam prosečna žena.


Kako i kada ste shvatili da je kraj?


- Za nas dvoje nikad neće biti kraj jer imamo dete o kom moramo voditi računa i koje gleda u nas. Zato su korektni odnosi imperativ.


Vaš novi singl “Srećo nečija” je veoma slušan. Priča se da je u tim stihovima otkriveno zbog čega se razvodite. Ima li zaista nečeg autobiografskog?


- “Srećo nečija” je autobiografska pesma. Zaista, svaki stih je moj. Ali najviše ima istine u stihovima: “srce srećno je tek kad pogreši, mrzi kad ga pustim među ljude”.


Kako ćete provesti leto? Hoćete li sa ćerkom na more?


- Moram puno da radim, a radim na dva fronta: sa “Tap 011” i solo. Ali gledaću kako znam i umem da nađem sedam dana da sa Lenom odem na more.
 
Natrag
Top