Šta je novo?

U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
31
Jel moze neko da mi kaze kako mogu videti jesu li iptv serveri aktivni ili ugaseni.Jel ima neki program ili nesto slicno za takvu proveru.Hvala svima u napred na pomoci...

VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
710
neko je trazio tako nesto pa sam napravio i postavio negde na forum, da ne trazis evo ovde.
napravis text fajl na primer serveri.txt i u njega ubaci jedan ispod drugog sve servere koje zelis da testiras, taj fajl drag and drop (privuci i pusti) na otvoreni Portal-Checker, ostalo ces se snaci.

Prilozi

• Portal-Checker.zip
    14,4 KB · Pregleda: 319
Učlanjen(a)
13.11.2016
Poruka
204
Downloadirao sam IPTV-Accountinfo.

Za nekoi listi prikazuje informacije, za nekoi drugi zakoci na download i ne prikazuje nista. Dali znaci da lista ne radi ili program ne moze pokupit informacije sa servera?

Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
330
neko je trazio tako nesto pa sam napravio i postavio negde na forum, da ne trazis evo ovde.
napravis text fajl na primer serveri.txt i u njega ubaci jedan ispod drugog sve servere koje zelis da testiras, taj fajl drag and drop (privuci i pusti) na otvoreni Portal-Checker, ostalo ces se snaci.
@salezli(Dobri) hvala za jos jedan dobar alat...vrlo primjenjiv moram reci :cool: