Šta je novo?

U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
05.11.2019
Poruka
7
@gasans, ne razumijem što želiš reći time.
@kenanh, ovdje su tema skeneri i kako skenirati, a ne zahtjevi za macove i liste, iako imam brat bratu trenutno na lageru bar 20-30 raznih lista (probranih)
@jabrane 86, at this picture it looks like a decent scanner though picture can often deceive, and I prefer tools that are written in English or some other language I understand. Good luck in finding the right tool.

P.S. Trenutno se malo radi na serverima sa zaštitom i odgovarajućim configom za njih.

Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
809
ne treba nikakav poseban alat da bi se doslo do liste ....ja koristim curl i sa par naredbi u komandnoj liniji cini cuda... neko ce reci da je taj alat primitivan kao i moji bivsi skeneri ali ako radi koga briga kako izgleda ...naravno nije dovoljno imati samo alat moras da poznajes kako stvari funkcionisu inace nema rezultata...;)

Učlanjen(a)
05.11.2019
Poruka
7
@miki147, istina, ima više alata i jasno da koristiš onaj s kojim se najbolje snalaziš da dođeš do rezultata...e sad, jedini parametri koji se tu mogu pojaviti je brzina dolaženja do liste, zaštita određenih servera, etc...ali ako nešto šljaka, držiš se toga...jasna stvar...;)

Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
58
Sve je to lijepo jedino me buni da napravim vorld listu slova i brojevi da mi trazi za m3u listu cisto radim ovo za sebe i ne zelim nikom da dajem liste decurlija nabavi liste i deli po forumima hvala vam na odgovoru...........

ne treba nikakav poseban alat da bi se doslo do liste ....ja koristim curl i sa par naredbi u komandnoj liniji cini cuda... neko ce reci da je taj alat primitivan kao i moji bivsi skeneri ali ako radi koga briga kako izgleda ...naravno nije dovoljno imati samo alat moras da poznajes kako stvari funkcionisu inace nema rezultata...;)
Jeli ti problem da mi objasnis kako da vadim m3u liste imam na lap top linux hvala ako moze na pp.poruku

ja verujem da na netu ne postoji nijedan lik koji ima od tebe vise slika skenera......nadam se da imas bar jedan od njih.....
Vala brate skinuo sam sve sto je imalo na tvome forumu svaka ti cast dosta dobro objasnjeno imao sam do skoro jedan tvoj programcic sa tv kanalima koi sam nekih 3 do 4 godine gledo nekih 40 kanala izuzetno je to lepo radilo staces mu sad ful hade 4 ka ova omadina sada ima sve ...

THE NEW SCANNER ANY ONE HAVE THISPogledajte prilog 117293
Hvala bratka car si .....i takodze ti je brat kul....BOKI

THE NEW SCANNER ANY ONE HAVE THISPogledajte prilog 117293
Da neznam adresu ovoga skenera da ga skinem i da mi malo objasnis kako da makar par m3u listi skinem

VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
977
Momci jbg, sve ove stvari se mogu naci sa losmij skenerom, kolega @darkon vam je vec u par navrata dao smjernice kako to napraviti, radi se samo o tome da si odvojite jedno popodne i napravite config.ini, nije nuklearna fizika, samo treba malo truda, svi potrebni podaci su vec tu.

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.324
Momci jbg, sve ove stvari se mogu naci sa losmij skenerom, kolega @darkon vam je vec u par navrata dao smjernice kako to napraviti, radi se samo o tome da si odvojite jedno popodne i napravite config.ini, nije nuklearna fizika, samo treba malo truda, svi potrebni podaci su vec tu.

Hvala ti sto si odgovorio........to je nesto sto sam bar trideset puta ponovio u ovoj temi i nemam vise volje da ponavljam isto......losmijev alat napravljen pre par godina radi brutal force metodom i moze sluziti za sve i svasta,salje upite ka serveru kakve pozelite i gotovo nema toga sta se njime nemoze naci.......potrebno je malo samo prisrediti ga...

Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
58
Dobro sve te razumem a koi po tebi skida mak adrese ako ti nije problem da i neko od forumovaca odgovori....hvala

Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
58
Hajde boki pomagaj tvojim forumasima vidim da ovde niko nista ne da sve zive cicije.........