U invalidskim kolicima pretjecao kamione

Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
U invalidskim kolicima pretjecao kamione

zslika.php

Brazilska prometna policija kaznila je muškarca s invaliditetom jer je u motoriziranim invalidskim kolicima jurio prometnom cestom. Muškarac je rekao kako je samo htio iskušati svoj novi izum.
Stariji muškarac s invaliditetom, čije ime nije objavljeno, kažnjen je jer je jurio prometnom cestom u motoriziranim invalidskim kolicima kućne izrade.
Kojom se brzinom kretao nije poznato, ali očevici tvrde da je pretjecao automobile i kamione na autocesti koja povezuje jug i sjever zemlje.
Policija ga je zadržala i kaznila jer je 'vozio vozilo nepoznatog tipa bez dozvole'.
Muškarac kojem su amputirane obje noge i ruka rekao je da je samo testirao svoj novi izum, prenosi thaindian.com.


Izvor: netPortal


Dvogodišnjak puši 40 cigareta na dan



zslika.php

Ardi Rizal prvi je put zapalio cigaretu kada je imao samo godinu i pol. Njegov otac, 30-godišnji trgovac ribom Mohammed, dao mu je prvu cigaretu, a Ardi je sada postao teški ovisnik o pušenju. Dječačić iz Musi Banyuasina na Sumatri želi pušiti samo jedan brend cigareta kojih dnevno popuši 40, što njegove roditelje košta 3,78 funti dnevno, u pokrajini gdje je minimalna mjesečna plaća samo 69 funti.

Dvogodišnjak je već sada težak gotovo 26 kilograma i nije sposoban trčkarati okolo sa svojim vršnjacima. Po cijele se dane vozi na dječjem bicikliću i u zrak otpuhuje beskonačne krugove dima.

Dječakova 26-godišnja majka Diana, koja se već trudila natjerati ga da se odvikne od pušenja, kaže: "Potpuno je ovisan. Ako ne dobije cigarete, razljuti se, vrišti i lupa glavom o zid. Kaže mi da mu je zlo i da mu se vrti u glavi". Vlasti u tom kraju ponudile su obitelji da će im kupiti automobil ako dječak prestane pušiti, ali njegov otac je na to samo rekao: "Meni izgleda prilično zdravo. Ne vidim u čemu je problem".

Video pogledajte u izvoru ove vijesti.



Izvor: Index.hr



Britanka protjerana iz svih pubova i klubova

zslika.php

Mlada Britanka prva je osoba koje je dobila zabranu kupovine i konzumacije alkohola na području Engleske i Walesa, zbog neprimjernog ponašanja u pijanom stanju.

Laura Hall (20) je zbog antisocijalnog ponašanja u pijanom stanju dobila zabranu konzumacije alkohola na dvije godine koja joj brani ulazak u pubove, klubove i barove.

Također naredne dvije godine neće moći ni kupovati alkohol, nositi ga u otvorenoj boci ili ga piti na javnom mjestu.

Hall je dobila zakonsku zabranu kupovine i konzumacije alkohola nakon niza javnih prekršaja. Od ranije ima zabranu ulaska u pubove i barove u svom rodnom gradu Bromsgroveu.

Hall će biti kažnjena important]novčanom kaznu od 2.500 funti ako bude uhvaćena u kršenju ove zabrane.

''Želimo joj pomoći da se rehabilitira, a ne poslati je ravno u zatvor. Nadamo se da će joj ova zabrana pomoći da riješi svoj problem'', kažu iz policije.


Izvor: netPortal



Mrtvog čovjeka izabrali za gradonačelnika

zslika.php

Glasači iz američkog gradića Tracy su u znak protesta u nadmoćnom broju glasovali za nedavno preminulog kandidata Carla Gearya.

Carl Geary je preminuo prije mjesec dana od srčanog udara u jeku kampanje za gradonačelnika Tracy City-a u Tennesseeu.

Unatoč nagloj smrti Geary je uspio prikupiti čak tri puta više glasova od svoje protukandidatkinje, Barbare Brock.

Njegova udovica Susan je izjavila da ju nije iznenadilo što su ga izabrali njegovi sugrađani.

"Otkad je preminuo, ljudi neprestano šalju poruke u kojima kažu: 'Svejedno ćemo glasati za njega'." rekla je Susan

Nesuđeni gradonačelnik je poznat po direktnom pristupu građanima je prikupio 285 glasova dok je njegova jedina protukandidatkinja sakupila samo 85 glasova.

"Znam da je mrtav, ali radije bi mrtvog gradonačelnika nego nju", izjavio je Chris Rogers, vlasnik restorana Lunch Box.

"Da se opet kandidira slijedeći tjedan, opet bi glasao za njega."

Protukandidatkinja Barbara Brock je šokirana činjenicom da je izgubila mjesto gradonačelnika od mrtvog čovjeka.


Izvor: netPortal



Muškarac s najvećim grudima na svijetu

zslika.php

Farmer iz Kine nekoliko godina bori se s neobičnim i neugodnim problemom. Iz neobjašnjivog razloga, narasle su mu grudi na kojima bi mu pozavidjele mnoge žene, a liječnici mu ni danas ne mogu pomoći.

Kineski farmer Feng Guo već nekoliko godina odlazi od bolnice do bolnice tražeći pomoć kako bi pronašao način da odstrani ogromne grudi.

Liječnici još nisu pronašli razlog abnormalnom rastu grudi niti rješenje kako bi mu pomogli.

"Prije desetak godina grudi su mi počele rasti. S obzirom da sam farmer i da sam radio teške i zahtjevne poslove nisam mnogo pažnje pridodavao tome jer sam mislio da je riječ o mišićima. No u posljednjih nekoliko godina moje grudi su sve veće i veće zbog čega sam potražio liječničku pomoć", izjavio je nesretni Feng Guo.

Feng je očajan jer njegove grudi ne prestaju rasti, a njegove sumnje da mu liječnici ne žele pomoći sve su čvršće, jer smatra da ga smatraju medicinskim fenomenom.

"Guo je muškarac u svakom pogledu ukoliko izuzmemo njegove ogromne grudi. Radili smo niz testova i pretraga i nismo ništa pronašli u njegovoj krvi. Pretpostavljamo da se radi o masnom tkivu, kazala je liječnica Zhang Lilan dodajući kako se zasigurno ne radi o tumoru", prenosi The Sun.



Izvor: netPortal




Naručite sveži zrak u staklenci


zslika.php

Provedena u Velikoj Britaniji je pokazala veliku potražnju urbanog stanovništva za svježim zrakom pa se sada zapakirani zrak s najsvježijh mjesta može naručiti preko

Zrak u staklenci dolazi s nekoliko različitih aroma kao što su jezera u Windermereu i šume Box Hilla u Surreyu.

Sudeći prema istraživanju National Trusta, čak 59 posto ljudi je izjavilo da bi samo jedan udisaj svježeg zraka uvelike smanjio razinu stresa.

Svaka staklenka od 454 grama sadrži 0.42 grama zraka i trebala bi vam barem deset smanjiti stres, a naručiti se može besplatno preko web stranice National Trusta.

Ekskluzivno saznajemo da će slijedeći izum iz radionice National Trust biti topla voda...



Izvor: netPortal



Oglasom tražila dečka i
privukla tisuće muškaraca


zslika.php

Kada je kineska studentica na 'zidu želja' napisala da želi naći dečka nije bile spremna na masovan odaziv interesenata. Na dogovornom mjestu pojavile su se tisuće muškaraca.
---
U kineskom gradu Chengdu na Dan žena okupio se veliki broj muškaraca. Povod okupljanju je bila želja jedne studentice da nađe dečka.

Sveučilište na kojem je omjer muškaraca naspram žena 25:1 povodom Dana žena podijelio je studenticama prazne krtice te su na njih trebale napisati svoje želje i zakačiti ih na tzv. ''zid želja''.

Zhang Mengqian je poželjela da nađe dečka te je zainteresiranima rekla da na određeni dan u određeno vrijeme dođu ispred njene sobe i viknu njeno ime. Odaziv je bio i više nego dobar.

Kada je kucnuo pravi čas tisuće zainteresiranih muškaraca okupilo se pred njenim domom, ali samo ih je par bilo dovoljno hrabro da izgovore njeno ime.


Izvor: netPortal
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top