U cemu je problem?

Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
31
e ovako imam sledecu konfiguraciju:
cpu: AMD Athlon64 x2 4000+
nvidia nForce 560
nvidia geforce 9600gt sonic 512mb/256bit/gddr3
memory 2gb ddr2
2 hard diska 160gb 500gb
windows 7 ultimate
monitor benq 24 incha
muci me sledeca stvar... u igrici counter strike source imam veliki problem sa fps-om... stalno se vrti oko 20 fps a veoma cesto pada i na 10,prosto ne mogu da igram... nije problem u netu sigurno jer imam 2mb/s kablovski internet a i fps mi je isto tako ocajan i kad igram sa botovima... pokusao sam da smanjim i rezoluciju nije pomoglo... i na drugim igrama imam taj problem ali mi je css ipak navazniji :) reinstalirao sam i siste i dalje ista prica,imam sve najnovije drajvere instalirane... mislim da bi ovakva masina trebalo lagano da gura css bar sa botovima tako da bih zeleo da cujem vase misljenje i da mi date neki savet... mozda da uzmem jos rama posto ipak imam windows 7,mozda nije dovoljno 2gb,ipak sve igram na rezoluciji od 1920x1080...
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
110
Nikad nisam igrao cs, ali ti je grafička kartica relativno dobra. I sam je imam, i veoma sam zadovoljan njom.
Pretpostavljam da moraš da smanjiš antialiasing u podešavanjima igrice. To je jedan od najzahtevnijih procesa u obradi grafike i "jede" mnogo resursa, pa ti, najverovatnije, degradira ostale performanse grafičke kartice.
 
Natrag
Top