U Beogradu sve, a sta je sa ostalim gradovima?

Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
178
Evo pitanja, pa da vas cujem sta mislite o tome? Sta je sa ostalim gradovima Srbije? Da li i oni trebaju da se unapredjuju i razvijaju ili ne?
 
Učlanjen(a)
12.12.2010
Poruka
67
Obicno je to zakon jaceg sto odredjuje takav zahtev ili odgovor u ovom slucaju.

Gledano sa strane jaceg, u ovom slucaju Beograda, odgovor bi bio da nije previse nuzno ulagati sredstva u celu zemlju samim tim sto Beograd jeste glavni grad i kao takav treba izgledati kao jedna Prestonica.

Gledano sa strane globala, odgovor bi bio mda treba jer postoji mnogo gradova u Srbiji, mnogo i od istorijskog znacaja koje nikako ne bi trebalo zaboraviti.

Mislim da Političari gledaju sa strane jaceg.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Evo pitanja, pa da vas cujem sta mislite o tome? Sta je sa ostalim gradovima Srbije? Da li i oni trebaju da se unapredjuju i razvijaju ili ne?

Naravno da trebaju i ružno je što se sve skoncentrisalo u Beogradu.

Za početak ja bih u Niš koji je drugi grad po veličini u Srbiji vratio tramvaje koje im je davno Beograd ukrao, ali bih vratio i onaj stari duh meraklijski, koji ima dušu. A Niš je imao mnogo duše.
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
178
Naravno da trebaju i ružno je što se sve skoncentrisalo u Beogradu.

Za početak ja bih u Niš koji je drugi grad po veličini u Srbiji vratio tramvaje koje im je davno Beograd ukrao, ali bih vratio i onaj stari duh meraklijski, koji ima dušu. A Niš je imao mnogo duše.
Slazem se, ali Nis polako umire...ostali su mu je jos jedino Nisvil i Filmski susreti...mozda jednog dana i to prebace u prestonicu!
Beograd jeste glavni grad i naravno da treba da bude to sto jeste, ali nikako na stetu ostalih gradova. Nije samo Beograd Srbija!!!!
 
Natrag
Top