Tuži kozmetičku kompaniju zbog neuspeha u ljubavi

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.630
axe-ap-x.jpg


Jedan Indijac tuži kompaniju "Unilever" zbog toga što za sedam godina korišćenja njihovih proizvoda "Axe", nije imao ni jednu devojku, a u reklamama za tu kozmetiku muškarcima je zagarantovan uspeh kod žena, prenosi sajt "Ananova".

Vaibav Bedi (26), traži odštetu u iznosu od 26.000 funti od britansko-nemačke kompanije "Unilever" zbog "depresije i psihološke štete" prouzrokovanih nedostatkom takozvanog "Axe-efekta".
Kozmetika "Axe", koja se u Indiji prodaje pod nazivom "Lynx", poznata je po upečatljivim, provokativnim reklamama u kojima se lepe žene prosto "bacaju u naručje" muškarcima koji koriste dezodoranse, šampone, i gelove za tuširanje ove marke, što je i istaknuto logoom "Axe-efekat".
Službenici suda u Nju Delhiju naredili su da se u forenzičkim laboratorijama urade testovi na polukorišćenim Bedijevim proizvodima "Axe".
"Kompanija me je prevarila, jer u reklamama kaže da će muškarci koji koriste 'Lynx' biti privlečni ženama. Ja koristim tu kozmetiku već sedam godina, ali nijedna mi žena nije prišla", izjavio je Bedi.
Kompanija "Unilever" nije želela da komentariše slučaj.
Međutim, vodeći indijski parničar Ram Džetmalan smatra da bi kompanija trebalo da se bavi ovim slučajem izvan sudnice.
"Ne postoje činjenice koje mogu potkrepiti pretpostavku da prosečni i neatraktivni muškarci neće biti privlačni ženama. Zapravo neke od najlepših žena će pre izlaziti sa muškarcima prosečnog izgleda", rekao je Džetmalan.

Autor: Blic online
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.630
Ljudi su čudo,što veruju svemu i svačemu pa posle krive druge....osoba gore navedena je po meni ispao skroz smešan....tuži kompaniju zato što zbog njihovih proizvoda nije 7 godina imao devojku...pa ovo je van svake pameti.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.999
Naravno. Ali stvarno je slučaj da ne znaš šta da misliš. Da li je stvarno poverovao u reklamu, ili je pokušao da uzme pare na osnovu totalno glupe optužbe. U svakom slučaju, samo je dotičnoj kući napravio još jednu reklamu, obzirom da je ovo procurilo u janost, a čak i loša reklama je ipak reklama.
 
Natrag
Top