Treba mi pomoc oko... Smejacete se :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Eh ovako... Imam jedan problem u stan gde sam se skoro preselio... Iskreno nemam pojma nishta u vezi bojlera a nemam ni para da zovem majstora... Voda mi treba i imam frku oko BOJLERA... Da bojlera :(:(:(:(

Naime, kupio sam Grejach prohromski za prohromski bojler... Crkao grejach, rekao komsha :D

Kad otvorim bojler rastavim sve, on prazan naravno, nije paljen dugo, grejach je kao fosil iz 3. veka... I sad bih da sastavim sve nazad a POJMA nemam kako?!? Talenat, zaboravio sam da slikam sklopljeno wacko2wacko2wacko2

E pa, evo sada slike, pa kada bi mi pomogli da sklopim chudo, nisam se tushirao danima kao chovek, sve ladnom, bio bih vam mnogooogoo zahvalan!!! :dntknw::dntknw:

etim2u.jpg
ajumo9.jpg

2cqjfoo.jpg
29f9jxl.jpg



POMAGAJTE LJUDI KO BOGA VAS MOLIM!!!! :(:(:(:(
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
84
Ja ne znam, ali znam da mora da bude uzemljeno da te ne bi sprzilo dok se kupas. Zato je ipak najbolje da nadjes nekoga ko zna oko struje, a cak ni svako ko "zna" ne zna bas i kako treba. Meni je dok sam bio podstanar bojler procureo, i elektricar je otkrio da on nije bio ni uzemljen vec da mu struja valjda iznutra ]ebala kevu.... pazi se.
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Da li ti je to stan u Bg-u ili Zajecaru?
Ako je u Bg-u mogu da ti posaljem majistora i uradice ti to i ne trabas nista da mu platis...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top