Šta je novo?

Trazim hitno - David Ejkres "Kako poloziti ispit"

Član
Učlanjen(a)
16.01.2010
Poruka
50
Srdačan pozdrav svima,

ukoliko neko ima sljedeće knjige u pdf-u molim ga da ih postavi.

1. Toni Buzan - Sklad uma i tijela;
2. Toni Buzan - Koristite svoju glavu;
3. Toni Buzan - Horizonti inteligencija.

Napominjem da sve njegove knjige koje su postavljene na netu imam, kao npr. "brzo čitanje" i ostale, tako ih ne postavljate u post.

Unaprijed zahvalan!

Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.01.2010
Poruka
50
Pozdrav svima,

1 - interesuje me da li neko može postaviti neku korisnu knjigu (skriptu, naučni rad) u vezi savladavanja rada u Corel drawu?

2 - Ovaj drugi zahtjev je diskutabilne prirode. Ukusi pri sticanju znanja su različiti, ali interesuje me koji su priručnici najbolji (napraktičniji) za savladavanje Njemačkog i Engleskog jezika? Udžbenika ima more. Jednima valja Assimil, drugima ne valja, nekom je dobro nešto treće itd. Primjetio sam da na netu ima ljudi koji su profesori engleskog (ili se barem tako predstavljaju), a postavljaju neke zbunjujuće materijale za učenje nekog stranog jezika npr. na youtube-u, scribdu itd. Pa eto ko bude raspoložen da odgovori, bujrum.

Hvala u veliki pozdrav.

Član
Učlanjen(a)
16.01.2010
Poruka
50
Pozdrav,

da li neko slučajno može skenirati i postaviti knjigu Moć navike - Charles Duhigg? Knjiga je poprilično skupa, pa ako je neko u stanju skenirati je i postaviti bio bih mu izuzetno zahvalan. Evo tu je jedan djelić knjige...

Kod:
http://www.laguna.rs/o2160_moc_navike.pdf

Član
Učlanjen(a)
16.01.2010
Poruka
50
Pozdrav svima,

Da li neko ima knjige (udžbenike) engleskog jezika od Kolarčevog narodnog univerziteta...? Izdanje je, ako se ne varam, iz 70-ih godina...

1. Engleski 1 - Dr Ljiljana Mihajlović;
2. Engleski 2 - Dr Ljiljana Mihajlović;
3. Engleski 3 - Slavna Babić;
4. Engleski kroz razgovor - Mr Danka Đokić;
5. Engleski u 50 lekcija - Mr Danka Đokić.

Hvala!

Član
Učlanjen(a)
16.01.2010
Poruka
50
Pozdrav svima,

da li neko ima neku knjigu ili knjige iz oblasti pravoslavne i katoličke vjerske literature, a koja obrađuje pojam mješovitog braka? Mogu i neke naučne rasprave, odnosno zbornici radova na istu temu, ukoliko su vam dostupni...

Hvala!

Član
Učlanjen(a)
16.01.2010
Poruka
50
Ukoliko je neko dograbio i skenirao ovu knjigu, molim da je postavi. Hvala unaprijed!

Moć želje - Vodič za životni optimizam - Zorica karanović

Član
Učlanjen(a)
16.01.2010
Poruka
50
Pozdrav svima,

ukoliko neko ima ovu knjigu zamolio bih ga da je postavi.

Lars Fr. H. Svendsen - Filozofija rada

Hvala!

Član
Učlanjen(a)
16.01.2010
Poruka
50
Pozdrav svima,

da li neko ima neku knjigu tipa "poslovne administracije i protokola" i sl.? Znači, nešto gdje su sadržane forme stručnog sačinjavanja pismena, službenih akata, zahtjeva, apela, uvjerenja u organima uprave, administraciji itd.

Hvala.