Šta je novo?
Član
Učlanjen(a)
07.10.2010
Poruka
45
Moja molba je mozda drugacijeg tipa ali, svejedno se moze svrstati u ovom delu foruma.

Naime, film sam gledao jos '80-tih godina, dopao mi se i nikada vise nisam nista cuo o istom.

To je komedija u kojoj junaci traze novac a znaju da je novac pripadao nekom gangu i da je skriven u blizina necega sto svojim izgledom podsteca na W. Do saznanja o novcu, dosao je samo jedan covek, kome je clan ganga saopstio informaciju i to na samrti u saobracajki.
Medjutim, spletom raznih okolnosti, vest o novcu se urnebesno siri tako da na kraju u potrazi ucestvuje gomila ljudi. Novac ipak pronalaze glavni junaci filma ispod 4 palme zasadjene u obliku slova W, ali se oko novca otimaju svi i on na kraju zavrsava u rukama ljudi na ulici (pada im s neba).

Molim da ako neko prepoznaje sadrzaj, neka napise stogod da bismo videli o kom se filmu radi i na kraju, ako ga iko moze uploadovati bilo bi savrseno. Hvala na prostoru.

Član
Učlanjen(a)
07.10.2010
Poruka
45
rambo, druze, veoma sam ti zahvalan za informacije, to je TAJ FILM koji sam trazio!!! Hvala od srca!