Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Torrent Download pomocu klijenta

• Začetnik teme boki71
  • Datum pokretanja
boki71

boki71

Uz duplu Anu...
Administrator
Da biste downloadovali zeljene torrente potrebno je da u racunaru imate instaliran torrent klijent - alat.Alata ima raznih a mozete ih naci na adresi....

Programi za Download Torrenta

Sam nacin instalacije vasih torrent klijena blize je objasnjen ovde.......

http://serbianforum.org/torrent/362693-instalacija-torrent-klijenta.html

Posto instalirali zeljeni torrent klijent mozete sada krenuti u download zeljenih torrent fajlova.Potrebno je pronaci torrent koji zelite downloadovati te posto ga nasli kliknite misem na njega....broj 1 a zatim u novootvorenom prozoru kliknite misem na strelicu u delu Open with (koji prethodno cekirajte)...broj 2 a zatim u padajucem meniju odaberite misem vas torrent klijent...broj 3 (ako nema u padajucem meniju vaseg klijenta mozete pronaci ga u vasem racunaru klikom misa na Other...).Sustina je da ovaj fajl otvorite pomocu vaseg torrent klijenta...

UtoEc.png

Posto podesili da se fajl otvari pomocu vaseg torrent klijenta kliknite misem na dugme Ok....broj 4

WPPTi.png

Otvorice vam se zatim vas torrent klijent te u delu Save In...mozete podesiti u kom delu racunara zelite downloadovati vase torent fajlove....broj 5.Takodje ako zelite da vam se nesto ne downloaduje iz sadrzaja tog fajla mozete ga i odcekirati ...broj 6 (downloaduju se samo cekirani fajlovi i folderi).preostaje vam jos da kliknete misem na dugme OK...broj 7

JkaHi.png

Kroz par trenutaka zapocece download vasih torrent fajlova na lokaciji u racunaru koju sami odredili...

5DN11.png

U principu download vasih torrent fajlova kod svih klijenata se svodi na isto a to je da je potrebno otvoriti torrent fajl zeljenim klijentom i ubaciti ga u alat da bi se on uspesno i downloadovao...

D

dadymare

Član
dali se moze preko torrenta istovremeno skidati dva filma sa interneta na laptop.imam windowse 7 i skidam sa torrenta pomocu vuza

V

vmilic

Član
Ja uglavnom koristim utorent (mikro torent) i skidam po vise stvari istovremeno (naravno brzina skidanja se smanjuje sa povecanjem broja ali jbga..)

R

robert86

Član
Hocu da skinem neki crtani,nisam dugo koristio torent pa sam hteo da pitam da li jos uvek vazi ona fora kad se nesto ukuca u podesavanja pa ne prestaje da skida tj nema zastajanja i cekanja.

M

Moonem

Član
Hvala vam na informaciji.. Ovo je bas dosta pomoglo oko skidanje torrent fajlova :) Cheers