Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Torrent Download pomocu klijenta

• Začetnik teme boki71
  • Datum pokretanja
boki71

boki71

Uz duplu Anu...
ADMINISTRATOR
Da biste downloadovali zeljene torrente potrebno je da u racunaru imate instaliran torrent klijent - alat.Alata ima raznih a mozete ih naci na adresi....

Programi za Download Torrenta

Sam nacin instalacije vasih torrent klijena blize je objasnjen ovde.......

http://serbianforum.org/torrent/362693-instalacija-torrent-klijenta.html

Posto instalirali zeljeni torrent klijent mozete sada krenuti u download zeljenih torrent fajlova.Potrebno je pronaci torrent koji zelite downloadovati te posto ga nasli kliknite misem na njega....broj 1 a zatim u novootvorenom prozoru kliknite misem na strelicu u delu Open with (koji prethodno cekirajte)...broj 2 a zatim u padajucem meniju odaberite misem vas torrent klijent...broj 3 (ako nema u padajucem meniju vaseg klijenta mozete pronaci ga u vasem racunaru klikom misa na Other...).Sustina je da ovaj fajl otvorite pomocu vaseg torrent klijenta...

Posto podesili da se fajl otvari pomocu vaseg torrent klijenta kliknite misem na dugme Ok....broj 4

Otvorice vam se zatim vas torrent klijent te u delu Save In...mozete podesiti u kom delu racunara zelite downloadovati vase torent fajlove....broj 5.Takodje ako zelite da vam se nesto ne downloaduje iz sadrzaja tog fajla mozete ga i odcekirati ...broj 6 (downloaduju se samo cekirani fajlovi i folderi).preostaje vam jos da kliknete misem na dugme OK...broj 7

Kroz par trenutaka zapocece download vasih torrent fajlova na lokaciji u racunaru koju sami odredili...

U principu download vasih torrent fajlova kod svih klijenata se svodi na isto a to je da je potrebno otvoriti torrent fajl zeljenim klijentom i ubaciti ga u alat da bi se on uspesno i downloadovao...

D

dadymare

Član
dali se moze preko torrenta istovremeno skidati dva filma sa interneta na laptop.imam windowse 7 i skidam sa torrenta pomocu vuza

V

vmilic

Član
Ja uglavnom koristim utorent (mikro torent) i skidam po vise stvari istovremeno (naravno brzina skidanja se smanjuje sa povecanjem broja ali jbga..)

R

robert86

Član
Hocu da skinem neki crtani,nisam dugo koristio torent pa sam hteo da pitam da li jos uvek vazi ona fora kad se nesto ukuca u podesavanja pa ne prestaje da skida tj nema zastajanja i cekanja.

M

Moonem

Član
Hvala vam na informaciji.. Ovo je bas dosta pomoglo oko skidanje torrent fajlova :) Cheers