Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
Da, da, na Jovanku sam mislio :) ali sve jedno koji je glas, svaki je bolji od Predraga. Ako ne možeš da ga zameniš, probaj hrvatski ili engleski.

A evo našao sam 110 folder na mom telefonu koji je rutovan ali nema sd karticu (nema slot za istu). Uz pomoć root browser classic. Putanja se vidi na slici, root/data/data/com.tomtom.nav..../data/voices.
1205c35943cb2dff09878af86f71e287.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
31.10.2013
Poruka
159
Da, nisam bio jasan. u rut/data/data su svi sadržaji svih aplikacija. Tu nema razlike. NDS aplikacija tamo smešta glas. Kome mob. nije rutovan, taj ne vidi sadržaj. Ali. Neki korisnici nemaju rutovan mobilni ali vide sadržaj u Android/data. Oni imaju eksternu karticu.

Mobilni koji nemaju eksternu karticu, a nije im uređaj rutovan, ne vide ništa.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.01.2014
Poruka
6
Moj mobilni (Motorola G5S) nije rutovan, imam eksternu karticu, instalirao sam APK iz direktorijuma na kartici, ali se ne vidi "voices" direktorijum, tako da ne važi pravilo da se vidi "voices" direktorijum ako postoji eksterna kartica.
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Pregazio staru sve radi. A sta je novo u ovoj verziji? Imamo li log file? Hvala
 
Učlanjen(a)
19.04.2013
Poruka
50
Veoma sporo izračunava rute, za pojedine baš dugo, da li je to generalno problem ili je to samo kod mene (neka greška prilikom instalacije ili podešavanja)
 
Učlanjen(a)
05.02.2017
Poruka
224
Da, to je sto se tice TomTom vec poznato. Imam Note 8 EU model i u odnosu na Sygic Truck ili iGO jakoooo sporo ucitava ali to je tako kako je. Podsjeca na stanalone uredjaje koji su jakooo spori. Tesko je nama koji smo korisnici iGO ili Sygic Truck na androidu navici se na ovu sporost ali ja ga korsitim jer ima dobar algoritam i najbitnije sto ima svjez traffic info. Realno da iGO ili Sygic Truck imaju traffic info ne bi se zamarao sa ovom navi ali ovako sada mi je broj 1 jer stvarno radi ko sat ali da istina jakoo sporo racuna.
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.655
Meni funkcioniše perfektno i brzo. Inače na tom mobilnom imam Sygic i NDS. Na drugom mobilnom pak Copilot i GO! A na oba iGO u više varijanti, naravno :)
Čudno, to sam čuo sa više strana, na nekim uređajima radi kao zmaj, na drugima postoje različiti problemi.
Pretpostavljam da su ipak za konflikt odgovorni uređaji, jer je app namenske prirode.
 
Natrag
Top