Tašta napala zeta nožem

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Tašta napala zeta nožem


Zorka K. metalnom šipkom i nožem nasrnula na Nikolu G., bivšeg ćerkinog nevenčanog supruga. Pukom srećom mladić lakše povređen





Paraćin - Tašta Zorka K. umalo nije ubila dojučerašnjeg zeta Nikolu G. (26) iz Paraćina, koji je samo hteo da obiđe svoju decu!
Porodična drama dogodila se u subotu, oko 13 sati, kada je Zorka, majka Nikoline bivše nevenčane supruge Natalije K., nožem i metalnom šipkom nasrnula na njega. Goran je zadobio lakše povrede, dok je zbog pokušaja ubistva Zorki K. određeno policijsko zadržavanje.

- Samo me je bog sačuvao. Uboden sam nožem u donjem delu leđa, a kičmeni stub je sprečio da nož ode u dubinu i ošteti meka tkiva, što bi izazvalo smrt. Dubina posekotine je 10 centimetara, ali sam, ipak, ostao živ - priča za Kurir Nikola G. i dodaje da je povod njegove posete porodici K. bila tuga za decom koja su, nakon sporazumnog razlaza, ostala da žive s majkom.

U svojoj ispovesti, u bolničkoj postelji odeljenja hirurgije u Paraćinu, Nikola navodi da je sa suprugom živeo četiri godine, da među njima nikada nije bilo žučnije rasprave, niti je ikada podigao ruku na nju.

- Razišli smo se sporazumno. Ona se sa decom vratila roditeljima, ali nikada nije bilo problema da ih viđam, sve do subote. Tog dana kada sam nazvao, s obzirom na to da decu nisam video tri dana, iako smo u komšiluku, tašta mi je rekla da ih nikada neću videti - kaže on.

Posle ove pretnje Nikola je došao do stana bivše supruge i tražio da vidi svoje mališane. Niko mu nije otvorio vrata.

- Zapretio sam da ću ih razvaliti, jer sam čuo sina da plače. Kako je moja pretnja bila uzaludna, posle nekoliko minuta odlučio sam da to i učinim. Kada sam obio vrata, osetio sam tri veoma bolna udarca u glavu metalnom šipkom, tako da bol od uboda noža nisam registrovao. Samo sam čuo da tašta preti da će otići po drugi nož. Čuo sam i sinovljev vrisak - priseća se Nikola.

Prema njegovom sećanju, tragediju je sprečio Natalijin brat koji se, u tom trenutku, vratio iz grada, a policiju i službu Hitne pomoći pozvao je neko od komšija.



Izvor: Kurir
 
Natrag
Top