Tadija se oprostio od Zvezde

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Tadija se oprostio od Zvezde
04.06.2009. - 03:28

KUĆA - Kapiten Crvene zvezde Tadija Dragićević potvrdio je da posle osam godina napušta klub sa Malog Kalemegdana.
– Nalazim se trenutno u Bajinoj Bašti gde treniram i individualno radim po posebnom programu. Povreda jeste prošlost, ali ne želim da se ponovi situacija iz prethodne sezone kada sam propustio najbitniji deo priprema. Iskreno, imao sam veliku želju da se priključim Univerzitetskoj reprezentaciji, ali sam sa druge strane zahvalan selektorima Ivkoviću i Kesaru za veliko razumevanje koje su pokazali. Najbitnije je da se situacija iz prošle sezone, kada se radi o povredi, ne ponovi – kaže Dragićević.
Za Dragićevića se interesuju Lotomatika, Alba, Unikaha, Makabi iz Tel Aviva, Efes Pilsen i još neki evropski klubovi.
– Ne žurim kada je odlazak u pitanju. Zainteresovanih klubova ima, ali više će se znati u narednih dvadesetak dana. U mnogim zemljama prvenstva nisu završena. Moram i to da kažem, ne žuri mi se iz Zvezde ali verujem da ćemo interes naći i klub i ja. Odlazim samo privremeno. Uvek ću biti deo kluba i Mali Kalemegdan je moja druga kuća. Ponavljam, odlazim samo na određeni period jer ću se na ovaj ili onaj način vratiti u Crvenu zvezdu – poručio je Tadija Dragićević.

Izvor: 24sata
 
Natrag
Top