Tad sam bio mlad.......

Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Uh, zvučaću kao najgori štreber ali nikad, nikad se nisam napila! Volim samo vino i dobru domaću rakiju ali ako popijem više od jedne čaše odmah mi se spava tako da su mi to i limiti... Prvo piće, crno vino (neko penušavo) popila u kući sa mamom i tatom kao baš mala (6 ili 7 godina)... Ne volim da pijem na nepoznatim mestima sa nepoznatim ljudima. Volim domaći teren!
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
Prvo iskustvo s alkoholom sam imao kad me moja komšinica napila da bi me sexualno iskoristila...
 

Prilozi

  • n1575630630_30121786_2474.jpg
    n1575630630_30121786_2474.jpg
    71,6 KB · Pregleda: 28
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ja sam počeo vrlo rano....mislim da sam imao oko 12g.
Moj otac je vrlo često putovao poslovno u inostanstvo ...i uvek kada bi se vratio ...doneo bi neko ...novo...neobicno piće, vino, liker....ali i neke egzotične grickalice...npr. pistači (ovaj što sada može da se kupi je ...semenka ). Posmarao sam ćaleta ....kako ...merači ....i uživa u piću....
Nikada ga nisam video pijanog. Ne znam da li je to nasledno, ali i ja merčim dok cirkam.....samo jednom sam se napio...nisam mogao da nadjem svoja kola...pa sam gurao kluč u sva vrata dok se jedna nisu otvorila...
Na putu do kuće prošao sam smešno lako dve zasede saobraćajne milicije i tada sam shvatio ono što kažu..." Pijanog i bog čuva ".... (ko zeli da ovo iskoristi za temu - od mene mora da dobije licencu)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
naravno da se secam. bio sam na rodjendanu kod druga iz osnovne i hteo sam da muvam jednu cupi mada nisam bas bio hrabar u to vreme. uzeo sam pivo da se zagrejem. i ... napio se ko stoka od pola case .... imao sam 14 godina. zato sam danas gori od slavine. pijem ko smuk, nikad mi nije dosta kad je pivo u pitanju

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ja sam počeo vrlo rano....mislim da sam imao oko 12g.
Moj otac je vrlo često putovao poslovno u inostanstvo ...i uvek kada bi se vratio ...doneo bi neko ...novo...neobicno piće, vino, liker....ali i neke egzotične grickalice...npr. pistači (ovaj što sada može da se kupi je ...semenka ). Posmarao sam ćaleta ....kako ...merači ....i uživa u piću....
Nikada ga nisam video pijanog. Ne znam da li je to nasledno, ali i ja merčim dok cirkam.....samo jednom sam se napio...nisam mogao da nadjem svoja kola...pa sam gurao kluč u sva vrata dok se jedna nisu otvorila...
Na putu do kuće prošao sam smešno lako dve zasede saobraćajne milicije i tada sam shvatio ono što kažu..." Pijanog i bog čuva ".... (ko zeli da ovo iskoristi za temu - od mene mora da dobije licencu)

neko je to vec iskoristio kao temu. juce sam je video
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
naravno da se secam. bio sam na rodjendanu kod druga iz osnovne i hteo sam da muvam jednu cupi mada nisam bas bio hrabar u to vreme. uzeo sam pivo da se zagrejem. i ... napio se ko stoka od pola case .... imao sam 14 godina. zato sam danas gori od slavine. pijem ko smuk, nikad mi nije dosta kad je pivo u pitanju

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------



neko je to vec iskoristio kao temu. juce sam je video


Pivo je dobro za bubce ali lose za reflekse.....
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Za doček Nove godine sam utvrdio meru za ispijanje crnog vina: oko 1,5L. Popio sam 1,9L ukupno. Na 1,5 sam se odlično osećao. Na 1,7 je i dalje bilo dobro. E, na 1,9 mi se zamantalo nešto i morao sam da odspavam nekih pola sata na licu mesta (doček, klub neki, muzika, a ja spavam). I da, još uvek sam mlad.
 
Član
Učlanjen(a)
24.06.2009
Poruka
98
Prvi puta sa 18, strašno, povračao. Odonda nikada više, prestanem kada vidim da će mi biti previše, počmem piti sokove ili vodu.
 
Natrag
Top