Tablet SuperSonic (SC-72JB)

Član
Učlanjen(a)
06.03.2012
Poruka
12
POMOC!!!!

Tablet SuperSonic (SC-72JB)
Nov tablet istom kupljen u SAD. Radio normalno par dana i jednostavno kad ga upalis samo nesto ucitava pise Android i nista vise .Ima skriveno dugme za restart pokusavao ali nista .Ako neko nesto zna molio bih za pomoc. Hvala unaprijed..


7” ANDROID™ 4.1 TOUCHSCREEN TABLET (CAPACITIVE)


• 7” Capacitive Touchscreen Display
• Powered by Android™ 4.1 Operating System
• Built-in Front & Rear Camera
• High Speed Box Chip A13 1.2 GHz Processor
• Built-in 4GB Internal Memory
• Micro SD Card Slot (up to 32 GB)
• Mini USB Input Allows You to Transfer Files (USB included)
• Wi-fi: 802.11b/g/n, Enables You to Connect to the Internet Wirelessly
• Browse the Web, Watch Videos on YouTube®, Take Pictures and
Check Your E-mails
• Resolution: 800 x 480
• Rechargeable Lithium Battery
• Download and Read Thousands of Books
• Play and Share Your Favorite Videos, Photos and Music
• Audio Formats: MP1-3, WMA, WAV,
OGG, OGA, APE, FLAC, AAC, M4A, 3GPP
• Video Formats: AVI, MPG, MKV, RM,
RMVB, MP4, MOV, VOB, DAT, FLV, TS, 3GP & WEBM
• Picture Formats: JPG, JPEG, BMP, GIF, PNG & JFIF
• Supports Word, Excel, PPT & PDF
• Automatic Screen Rotation: Four-Direction Rotate Screen
• Built-in Speaker
• Built-in Microphone
 
Član
Učlanjen(a)
06.03.2012
Poruka
12
Pretpostavio sam ,neki su pokusavali to da urade i kazu nije islo .Zna li neko na koji nacin da pokusam da ga flesujem ili neki link za programcic .Hvala unaprijed
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
cim to pitas znaci nisi se bavio tim stvarima, radije daj nekom ko zna, ipak je to postupak, a lako mozes zeznuti nesto tako da nemoj rizikovati, nadji kolegu koji se razumije u smartfone, ako zna smartfone zna i tablete flesovati
 
Učlanjen(a)
09.11.2014
Poruka
3
Izvinite sto se ja ovako ubacujem u temu ali potrebna mi je pomoc. Imam tablet QUART QP 710. Kupljen,korisćen samo par nedelja i,ne znam zasto, ubacila sam sifru pri otkljucavanju. Sad sam ga pronasla posle vise od godinu dana i zaboravila sam sifru.Probala sam razne kombinacije i nece.Sad se blokirao i trazi google nalog.Ukucam to ali opet nece. Sta mogu da uradim a da ne moram da kupujem novi?:)
 
Učlanjen(a)
09.11.2014
Poruka
3
Da , ali kako? pokazuje mi da unesem e mail i lozinku i nista vise. probala sam da dryim onaj power i volume down ali se pojavilo nesto na kineskom :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
moras ga rutovati, kad rutujes i ubacis clockwork ili twrp onda ide kombinacija za ulazak u bootloader, procitaj na netu malo o tome kako se rutuje taj tablet
 
Natrag
Top