Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
ja sam na skype mirkeclj instaliraj ako nemaš i odmah ću ti narediti samo da se čujemo
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
16
Nemam skype, reci mi samo gde da skinem folder sa glasovima, koji je kompatibilan sa ovom verzijom sygica

Mislim da sam shvatio, odem na neku stariju verziju sygica, skinem folder voices, a onda ih biram u aplikaciji kao standard voices

Jaaaooo, ne mogu da nađem validan link za folder voices, sve zastareli
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
@ccaterpillar
Ako zelis koristiti Sygic TTS onda imas uputstvo ovdje u # 1 i 2 - http://serbianforum.org/threads/srpski-tts.736546/

Ako zelis koristiti prirodni glas - Jovanka - mozes ga naci ovdje -
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
* U verziji Sygic 17.4.1 - odn. u sadrzaju - Sygic17.4.1.zip - vec imas u folderu - com.sygic.aura/files/Res/tts_info - i TTS Serbian.

* Ako zelis koristiti - Jovanka - onda u folderu - com.sygic.aura/files/Res kreiraj folder - voices - i u njega kopiraj - kada raspakujes - serbian_woman.7z - folder - serbian_woman.
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
16
Да, то за code factory voices сам већ нашао, али нема српски језик тамо, има само хрватски, а Лана на крају није проговорила на мом телефону, иако сам инсталирао све.

Пробаћу поново, хвала у сваком случају, ово је све што ми је требало.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Sygic 17.4.2

b4b4190d53cb.jpg


Original content folder + App + content.info za TT i HERE mape

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Instrukcije -
- Deinstalisite prethodnu verziju
- Kopirajte folder - com.sygic.aura - u - Android/data u internal ili external sdCard
- Dodajte mape skinute sa -Sygic PC Maps DOWNLOADER - Link
- Kreirajte foldere i dodajte vase fajlove - voices u - com.sygic.aura\files\Res\voices - rute u - com.sygic.aura\files\Res\itinerary itd.
- Instalisite apk - Sygic_17.4.2_crk.apk
- Radi sa svim mapama (HERE, TomTom, OSM) i svim verzijama
(v9.0 & v9.0.1)
 
Član
Učlanjen(a)
30.12.2009
Poruka
149
Postovanje svima. Da li neko zna gde mogu naci 3D buildings za Srbiju,Hrvatsku,Bosnu...i takodje me zanima kako mogu naci da me obavestava na Srpskom jeziku o upozorenjima(fiksne kamere,radari,ostre krivine...itd).
Hvala
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Za objekte -
Ako koristis HERE mape skini sa downloaderom HERE mapu za odredenu drzavu i dobit ces fajlove npr. srb.2dc i srb.lma.
Ako koristis TT mape te iste fajlove kopiraj u folder - srb.ta.2018.03 i imat ces ih i sa tim mapama.

Za upozorenja na kamere i ostalo najbolje da pogledas ovdje - http://serbianforum.org/threads/srpski-tts.736546/.
U folderu zadnje instalacije Sygic_17.4.2 - Res - tts_info vec imas folder sa srpskim jezikom - TTS Serbian i u podesavanjima mozes da izaberes srpski pa ces imati i obavjestenja na srpskom jeziku.

Edit - fajl sa kamerama je postavljen ovdje - http://serbianforum.org/threads/sygic-gps-navigacija.387146/page-273#post-2200717
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
Za objekte -
Ako koristis HERE mape skini sa downloaderom HERE mapu za odredenu drzavu i dobit ces fajlove npr. srb.2dc i srb.lma.
Ako koristis TT mape te iste fajlove kopiraj u folder - srb.ta.2018.03 i imat ces ih i sa tim mapama.

Fajlovi .2dc i .lma su međusobno zamenjivi u Here i TT mapama. Ja ih kombinujem tako da uvek u (Here ili TT) mapi budu NAjDUŽI .2dc i .lma fajlovi, po logici veći fajl - više podataka - detaljnija/bolja mapa.

Fajlovi .2dc i .lma u mapama za Zapadnu Evropu i Severnu Ameriku su najčešće veći u TT mapama, pa ih prebacujem u Here mape.

Gore navedeno važi i za .poi (Points of Interest) fajlove.
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2010
Poruka
16
Screenshot_20180522_084310.png
jZGCbT

Nakon sto izaberem lokaciju na koju ce navigacija biti instalirana pojavi mi se ova slika i dalje se nista ne desava. Probao sam verzije 17.3.25 i 17.4.0, ali isto se desava.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.971
Sygic 17.4.3

b4b4190d53cb.jpg


Original content folder + App + content.info za TT i HERE mape

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Instrukcije -
- Deinstalisite prethodnu verziju
- Kopirajte folder - com.sygic.aura - u - Android/data u internal ili external sdCard
- Dodajte mape i WCL folder skinute sa -Sygic PC Maps DOWNLOADER - Link
- Kreirajte foldere i dodajte vase fajlove - voices u - com.sygic.aura\files\Res\voices - rute u - com.sygic.aura\files\Res\itinerary itd.
- Instalisite apk - Sygic_17.4.3_crk.apk
- Radi sa svim mapama (HERE, TomTom, OSM) i svim verzijama
(v9.0 & v9.0.1)
 
Natrag
Top