Sygic Navigacija

Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
446
onda moze problem da bude u "content.info" fajlu, posto radi sa here mapama a nece sa tomtom. Otvori ga uz pomoc notepad-a pa daj da vidimo sta pise, ili okaci ceo fajl ovde. Ili probaj da zamenis tvoj content.info sa ovim, ali obavezno prvo zapamti tvoj fajl da mozes da ga vratis ako sa mojim nece da radi. Naravno, raspakuj ovaj moj prvo pa ubaci u folder "maps".
 

Prilozi

  • content.zip
    470 bajta · Pregleda: 37
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
Odakle ti tolike datoteke ,ne možeš imati 22 datoteke u folderu srb.ta,nego 11
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
To već mjenja stvar..
Mislio sam da je riječ o 14.3.4 pošto je o njoj bilo riječ
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.08.2011
Poruka
11
onda moze problem da bude u "content.info" fajlu, posto radi sa here mapama a nece sa tomtom. Otvori ga uz pomoc notepad-a pa daj da vidimo sta pise, ili okaci ceo fajl ovde. Ili probaj da zamenis tvoj content.info sa ovim, ali obavezno prvo zapamti tvoj fajl da mozes da ga vratis ako sa mojim nece da radi. Naravno, raspakuj ovaj moj prvo pa ubaci u folder "maps".
eee to je too. Do famoznog "content info" je bilo kao sto sam i pretpostavio na pocetku.Jer do sada kad god mi nisu radile mape biolo je do njega.Sa ovim tvojim radi sve kako treba
hvala puno na pomoci
 
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
11
A gde moze da se skine ta verzija (14.3.4) dva sata je trazim. Nasao sam neku na ceskom i koliko sam shvatio trazi mi da se konektujem i skinem mape. Ja to necu posto sam skinuo sve sto mi treba onako kako pise na prethodnoj strani u postu 3054.
 
Natrag
Top