Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
Sygic Truck 13.8.5 build 1572

4-multiple.png


Instalacija -
1. Deinstalisite prethodnu verziju i brisite folder – SygicTruck
2. Kopirajte SygicTruck folder u root ili ext SD
3. Dodajte mape skinute sa - Sygic PC Maps DOWNLOADER - Link
4. Instalisite - SygicTruck_13.8.5.build.1572_crk.apk
5. Kada prvi put startujete Sygic Truck ne saljite e-mail – izaberite – SKIP.

Apk + Base folder

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
voices

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Ni ova poslednja verzija Truck-a ne radi kod mene, evo sta dobije poslije instalacije...dakle
 

Prilozi

  • Screenshot_2018-11-05-09-21-27-168_com.sygic.truck.png
    Screenshot_2018-11-05-09-21-27-168_com.sygic.truck.png
    32,4 KB · Pregleda: 37
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
916
Kod mene ova zadnja radi bez greške kao i ove prije nje znači da je sve OK ako se napravi onako kako piše
 
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
134
Kopirati gotov folder i samo dodati mape,glasove i nije neka mudrost,a vec sam sve to radio x puta,pojnavljam da mi problem pravi i iGO nece da radi,isti taj iGO na drugom tel radi bez problema,zato sam i naglasio koji tel koristim da vidim da li neko jos ima problema,uspio sam juce sa jednog drugog foruma skinuti iGO World koji radi,a sad cu pokusati verziju Truck-a koju je kolega postavio i veliko hvala za to.

Edit:Truck od tomojure radi ali svako par sekundi gubi se GPS signal,a posto gore navdeni iGO drzi signal i poziciju zakovanu dakle nije do telefona,pokusacu sad neku sloziti malo drugacije.HVALA u svakom slucaju na svesrdnoj pomoci kolegama
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
Sygic 17.4.20

b4b4190d53cb.jpg


Original content folder + App + content.info za TT i HERE mape

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Instrukcije -
- Deinstalisite prethodnu verziju
- Kopirajte folder - com.sygic.aura - u - Android/data u internal ili external sdCard
- Dodajte mape i WCL folder skinute sa -Sygic PC Maps DOWNLOADER - Link
- Kreirajte foldere i dodajte vase fajlove - voices u - com.sygic.aura\files\Res\voices - rute u - com.sygic.aura\files\Res\itinerary itd.
- Instalisite apk - Sygic_17.4.20_crk.apk
- Radi sa svim mapama (HERE, TomTom, OSM) i svim verzijama
(v9.0 & v9.0.1)

Novo -
Nova verzija 17.4.20 sa novim algoritmom rutiranja, (različit od prethodnog beta 17.4.19, koji je sada dobro podešen), otklonja mnoge bugove, i donosi novu karakteristiku : Planirajte rutu na radnoj površini - racunaru i pošaljite je na svoj mobitel s novim planerom puta - Route Planner - na https://maps.sygic.com.
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
Da li neko koristi Xiaomi i da mu sve ovo radi,na mom Xiaomi redmi 5 (android je 7.1.2) ni jedan od ovih gore Sygic-a ne radi?!
Instalirao prvo 17.4.19, ukljucen ili iskljucen prenos podataka dalje od detecting country nece ici, slicno i sa Truck verzijom, deinstaliro brisao sve ponovo unosio,ukljuci prenos iskljuci,restart tel. jednostavno nece i nece,eksterna interna svejdeno ni jednu verziju nisam uspio pokrenuti.Od kada sam uzeo ovog smrada nijedna navigacija ne radi, iGo stalno javlja GPS signal izgubljen,NextGen radi ali samo skockane verzije koje opet prepune nekih skinova i nepotrebnih dodataka, za mene, cista instalacija takodje ne prolazi dobijam cuvenu poruku da nedostaju fajlovi,a sve kopirano gdje treba, ranije je sve radilo kako treba na masu telefona sve slozio ali na ovom idiotu nista ne radi pa me zanima da li neko jos ima ovog smrada da prosto znam da li je do njega ili sta vise, postaje malo iritantno sve ovo.HVALA UNAPRED

Imam Xiaomi Mi Max 2 i kod mene bez problema rade:

Igo Nextgen 9.18.27.719974
Sygic Navigation 17.4.13
Sygic Truck 13.8.3
Offline Maps & Navigation 17.4.2

Ne primećujem nikakav problem ni sa GPS-om.

(com.sygic.truck.rar arhivu na https://www2.zippyshare.com/v/XOFYAZK7/file.html (iz #2974) ne mogu da raspakujem - unrar program mi stalno prijavljuje neku grešku.)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
Sygic Truck 13.8.5 build 1602

4-multiple.png


Instalacija -
1. Deinstalisite prethodnu verziju i brisite folder – SygicTruck
2. Kopirajte SygicTruck folder u root ili ext SD
3. Dodajte mape i WCL folder skinute sa -Sygic PC Maps DOWNLOADER - Link
4. Instalisite - SygicTruck_13.8.5.build.1602_crk.apk
5. Kada prvi put startujete Sygic Truck ne saljite e-mail – izaberite – SKIP.

Apk + Base folder

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
voices

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
 
Natrag
Top