Sygic Navigacija

Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
9
Dali moze verzija 13.8.2 da radi sa memoriske kartice na telefonu koji nije rutovan?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
9
Na Androidu 7.0, a mislio sam na Sygic Truck. Probacu taj nacin koji je opisan u tom postu. Pa cu javiti sta sam uradio.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.988
Sygic 17.4.13

b4b4190d53cb.jpg


Original content folder + App + content.info za TT i HERE mape

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Instrukcije -
- Deinstalisite prethodnu verziju
- Kopirajte folder - com.sygic.aura - u - Android/data u internal ili external sdCard
- Dodajte mape i WCL folder skinute sa -Sygic PC Maps DOWNLOADER - Link
- Kreirajte foldere i dodajte vase fajlove - voices u - com.sygic.aura\files\Res\voices - rute u - com.sygic.aura\files\Res\itinerary itd.
- Instalisite apk - Sygic_17.4.13_crk.apk
- Radi sa svim mapama (HERE, TomTom, OSM) i svim verzijama
(v9.0 & v9.0.1)
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2010
Poruka
167
Probao sam tu varijantu, nisam uspeo da je pokrenem sa memoriske kartice. Prilikom pokretanja mi izbaci poruku "nedostaju vazne dadoteke"

Šta (osim mapa V9) imaš u subfolderu SygicTruck? Ili, da li Sygic radi kada je taj folder SygicTruck na internoj kartici?

Da li ti sistem dozvoljava da na mem. karticu upisuješ fajlove?

Ja imam op. sistem MIUI 7.0 Nougat i kod mene svi Sygic-i rade sa eksterne memorijske kartice kako je opisano u #2857.

Istini za volju, telefon mi je root-ovan, ali mislim da to nema veze.
 
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
9
U tom subfolderu sam napakovao kompletnu instalaciju, znaci aplikacija i mape. Mozda tu gresim?
Sistem dozvoljava upis na mem.kartici, imam kompletan IgoPrimo na memoriskoj i radi bez problema.
Instalacija radi na internoj memoriji.
Jedina varijanta u kojoj radi aplikacija je da instalacija bude na internoj memoriji i da na telefonu kao primarna memorija bude odabrana interna memorija, u svim ostalim varijantama prilikom pokretanja aplikacije izbacuje poruku "nedostaju vazne datoteke".
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top