Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Sygic 17.4.0

b4b4190d53cb.jpg


Original content folder + App + content.info za TT i HERE mape

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Instrukcije -
- Deinstalisite prethodnu verziju
- Kopirajte folder - com.sygic.aura - u - Android/data u internal ili external sdCard
- Dodajte mape skinute sa -[URL="http://serbianforum.org/threads/sygic-gps-navigacija.387146/page-287#post-2270041"]Sygic PC Maps DOWNLOADER - Link[/URL]
- Kreirajte foldere i dodajte vase fajlove - voices u - com.sygic.aura\files\Res\voices - rute u - com.sygic.aura\files\Res\itinerary itd.
- Instalisite apk - Sygic_17.4.0_crk.apk
- Radi sa svim mapama (HERE, TomTom, OSM) i svim verzijama
(v9.0 & v9.0.1)
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.991
Sygic 17.4.1

b4b4190d53cb.jpg


Original content folder + App + content.info za TT i HERE mape

Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.
Instrukcije -
- Deinstalisite prethodnu verziju
- Kopirajte folder - com.sygic.aura - u - Android/data u internal ili external sdCard
- Dodajte mape skinute sa -Sygic PC Maps DOWNLOADER - Link
- Kreirajte foldere i dodajte vase fajlove - voices u - com.sygic.aura\files\Res\voices - rute u - com.sygic.aura\files\Res\itinerary itd.
- Instalisite apk - Sygic_17.4.1_crk.apk
- Radi sa svim mapama (HERE, TomTom, OSM) i svim verzijama
(v9.0 & v9.0.1)
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
16
Никако да инсталирам глас на српском, може помоћ?

Сада сам ово гледао, и ништа ми није јасно. Дакле у TTSinfo фолдеру има гомила језика, међу њима и српски, али се од те гомиле у менију кад је sygic активиран може изабрати само међу неколико језика, а српски није међу њима.
Кад обришем рецимо TTSgerman фајл, немам у менију опцију да изаберем немачки, обришем гомилу језика, ако је међу њима онај који је на менију, он нестане, али никако на менију нема свих оних језика који су у TTSinfo фолдеру.

Морам да признам да не разумем.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Ako nisi skužio kako glas ubaciti i ako ga nemaš kad prije nego pokreneš sygic upali internet na mobitelu WIFI ili šta već imaš i kad pokreneš sygic odeš u postavke i obavjesti i zvuk pa klikni na glas pa onda pridnu na plus klikni i onda odaberi koje hoćeš i skini to je malo ja sam iz hrvatske i koristim standardne glasove i koji skineš taj i odaberi i pokreni i sve će raditi
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
16
Ako nisi skužio kako glas ubaciti i ako ga nemaš kad prije nego pokreneš sygic upali internet na mobitelu WIFI ili šta već imaš i kad pokreneš sygic odeš u postavke i obavjesti i zvuk pa klikni na glas pa onda pridnu na plus klikni i onda odaberi koje hoćeš i skini to je malo ja sam iz hrvatske i koristim standardne glasove i koji skineš taj i odaberi i pokreni i sve će raditi
Nema, znam ja šta ti pišeš, misliš na onaj plus koji se klikne da se doda još TTS glasova, ali kad kliknem plus dobijem poruku svi TTS glasovi su već instalirani, iako recimo u meniju ima nekih 7-8 jezika među kojima možeš da izabereš, a u TTSinfo folderu ih ima mnogo više, možda i 50.

Kako već rekoh, srpskog ima među TTS fajlovima, ali se ne može dodati kad se pokrene aplikacija, i ne samo srpskog nema opcije da se doda gomila jezika za koje postoje TTS folderi
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
da to ali ako se baš ne razumiješ nemoj se sa tim igrati stavi standardni glas i radi sve za pet
 
Natrag
Top