Sygic Navigacija

UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.990
@lavaback
Bitno je da si nasao nacin da to radi. Zasto je to tako kod tebe, pitanje je.
Mozda i nekom drugom ovo ako ima slicnih problema pomogne.
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2012
Poruka
917
Treba biti uporan i onda će se nešto napraviti ,još jednom ponavljam ja imam mobitel LG Magna sa Androidom 5.0.1 i on voli i jednostavno vuče sve navigacije koje sam ja stavio na SD karticu on ih povuče i prebaci na SD Karticu u mapu Android/ Data i sve radi sinoć sam to primjetio sa copilotom do sada mi je bio direkt na SD kartici međutim kad sam ga sinoć nadogradio sve se prebacilo na SD karticu u mapu Android/data i kada sam ovo sve direkt sa kartice obrisao radi bez greške to je slučaj sa sygicom i ostalima navigacijama ne znam zašto ali jednostavno je tako i uglavnom sve radi za napomenuti tako mi radi i Igonexte koji je baš napravljen extra za SD karticu u mapu Android/data.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
NON-Rooted Enable “Write to SD Card” KitKat - LoliPop

jel neko uradio da mu na nerutovanom telefonu sa kitkat - lolipop rade navigacije sa eksterne kartice?
nek se jave
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
kada kartica nije writable onda igo nema save folder na eksternoj i ne može da sačuva ništa , garmin ne vidi garmin folder na eksternoj, tom tom ne radi na eksternoj itd.

samo oni koji su probali proceduru neka se jave. ostali neka ne komentarišu.
 
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruka
6
Kao prvo svima sve najbolje u novoj 2016, ja sam danas instalirao Sygic navigaciju na sd karticu i radi super i HUD jedina zamerka mi je što na manjim mestima me ne navodi na kućni broj. Imam instalirano i Igo primo izrael ovaj zadnji ali on radi samo na internoj memoriji telefona,probao sam na sd ali neće.Inače imam s5 ne rutovan.Puno pozdrava svima na forumu koji se trude i rade na navigacijama!!!
pozdrav!
 
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruka
6
Kao prvo svima sve najbolje u novoj 2016, ja sam danas instalirao Sygic navigaciju na sd karticu i radi super i HUD jedina zamerka mi je što na manjim mestima me ne navodi na kućni broj. Imam instalirano i Igo primo izrael ovaj zadnji ali on radi samo na internoj memoriji telefona,probao sam na sd ali neće.Inače imam s5 ne rutovan.Puno pozdrava svima na forumu koji se trude i rade na navigacijama!!!
pozdrav!
Ipak ne može Sygic na sd karticu,moja greška nisam obratio pažnju kad sam instalirao tražio je da prebaci na internu mem.
 
Učlanjen(a)
22.01.2013
Poruka
13
Evo kome treba Sygic 15.6.6. full.
Kod:
https://revclouds.com/jh5gl9qbq51v
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
14.12.2015
Poruka
79
Imam Huawei g620s 4.4 KitKat i na njemu uspesno instalirano na sd kartici bez root-a sledece navigacije.Navigon,sygic,copilot,igo nextgen,igo israel.jedino garmin ostaje na memoriji telefona.ovo ostalo pakuje u android/data na sd kartici i sve radi odlicno
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
07.03.2011
Poruka
2.990
Sygic Truck GPS Navigation v13.6.1 build 89 FULL

Instalacija
1. Deinstalisite prethodnu verziju i brisite folder – Sygic
2. Kopirajte Sygic folder u root ili ext SD
3. Dodajte mape
4. Instalisite - Sygic Truck-13.6.1crk – i ne otvarajte aplikaciju
5. Kada prvi put startujete Sygic Truck ne saljite e-mail – izaberite – SKIP.
Tnx - SMnoDarKing

Base folder
Kod:
http://www.uploads.ws/aLgQ4l
Apk
Kod:
http://www78.zippyshare.com/v/EYzGkGCj/file.html
 
Natrag
Top